Merhaba arkadaşlar,

vereceğimiz kaynaklardan sezonları alıp, wp sitesinde aynı isimli sezonlara kopyala yapıştırla ekleyecek editör arkadaş arıyorum. Detaylar şu şekilde:

*17 sezon, 810 bölümden oluşmaktadır, her bir bölümün 3 adet upload sitelerine upload edilmiş linkleri var, toplamda 2400 küsur link yapar, bunları kopyalayıp iframe kodu ile dizi sitesindeki ilgili posta ekleyeceksiniz. Iframe kodunu ben size vericem o kodu kullanacaksınız.

*video kalitesi (720p, 1080p) ve video dili (türkçe dublaj veya türkçe altyazı) seçimini yapacaksınız ve postu güncelleyeceksiniz.

Yapılacak iş bu kadar basit bir iş. İşin zor kısmı linklerin kopyalanıp iframe ile eklenirken hata yapmamaya özen gösterilmesi. Başka zor bir yanı yok her şey derli toplu editör dostu olacak şekilde ayarlandı. Bütçe 100 tl'dir, iş bitiminde banka hesabınıza veya paypal hesabınıza ödeme yapılacaktır. İşi almak isteyen arkadaşlarımız benimle skype üzerinden iletişim kurarlarsa ihtiyaç duyacakları diğer bütün detayları kendilerine sağlayacağım. İşi yapmayacak olan, ücreti düşük bulan arkadaşlar zahmet edip eklemezlerse sevinirim. Skype adresim: cyberlesss

--R10.NET; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:42:01 -->-> Daha önceki mesaj 18:44:48 --

hostvita nickli üye arkadaşımızla anlaşılmıştır pm ile iletişime geçen tüm arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.