yeni açtığımız bir site için (www.kamu****.com") , site adını tam vermedim, reklam olmasın. Bu iste için haftalık ücret ödeyebileceğim bir editör arıyorum.

Şartlar ve ücret

- memur, öğretmen, öğretmen adayı yada bu memur haberleri ve eğitim haberlerinden anlayan insanlar öncelikli tercihtir.

- Başlık çok az da olsa değişecek, haberin ilk 20-30 kelimesi yani spot kısmı özgün olacak, anahtar kelimeler iyi serpiştirilmiş olarak yazılacak bu kısım. haberin ana kısmı kopya olacak. Manşet resim falan hazırlanmayacak doğrudan kopya resim kullanılabilir. yani seri olan biri için bir haberi eklemek maksimum 1 dakikadır.

- gününün hemen hemen tamamını bilgisayar başında geçircek yani verilen kaynak siteleri gezip haber gördükçe, hemen bize uyarlayıp alcak, yani ilgili haberler vede hit getirebilecek haberleri bilen biri olmalı. Tabi gün içinde başkaca işleriyle de uğraşabilir, sonuçta demek istediğim işi sürekli pc başında olan biri olmalı.

- bu şekilde günde 50 haber için , haftada 200 tl ödeme yapılacak. Haber kalitesine, başlık anahtar kelime kullanımı ve hit getirecek konuları hızlıca siteye ekleme becerisine göre, işine 1 hafta sonunda son verilebilir ya da haftalık ücretinde artış yapılabilir.

ilgilenenler, şu anki mesleğini, son eğitim düzeyini, iş tecrübesi ile ilgili detayları pm atarsa, uygun adaylara dönüş yapılcaktır.