• 05-06-2014, 18:04:52
  #1
  Merhaba arkadaşlar.

  Size sormak istediğim bir kaç konu var. Forumda genelde post - editörlük - ürün girişi gibi işler yapıyorum ve bu işlerden zevk alıyorum. Özellikle de ürün girişi, e-ticaret sitesi düzenleme işinden..

  Sizlere öncelikle düşüncemi anlatayım.

  Yaz tatilinde, gerek şehrimden, gerek sınavlardan bunaldığımdan dolayı, biraz daha farklı bir projem var. Elimde bir profesyonel fotoğraf makinesi var. (NİKON D5100) Ben bu makineyle, e-ticaret sitesi kurmak isteyenlerin öncelikle e-ticaret sitesi kurulumunu (ücretli veya ücretsiz hazır sistemle) daha sonra tema düzenlemesini ve son olarak içerik yani kategoriler, alt kategoriler, uyumluluklar, ürünler vs eklemek istiyorum. Ürünlerin fotoğraflarını makinemle kendim çekebilirim. Işık vs ayarlarını hallederim. Ürün açıklamaları, ürün özellikleri, ürüne ayrıcalıklı durumlar, gerekirse kullanımı, stok durumu vs. hepsini özgün yazabilirim.

  Yani demek istediğim, online ticaret yapmak isteyen küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin, domain kaydından satış sonrası desteğe kadar yanında olmak istiyorum.

  Tabii ki öncelikle yaz tatili başında adıma bir şahıs şirketi kuracağım. Herşey faturalı, anlaşmalı. Her iki tarafta korunacak.

  Sizce böyle bir işe girişsem, talep olur mu?
  Ne gibi ekleme çıkarmalar yapmalıyım?
  Böyle bir hizmete ne gibi bir emek karşılığı biçmeliyim?


  Son olarak; Seyehat engelim yok.
 • 05-06-2014, 21:19:31
  #2
  Yok mu arkadaşlar bir fikir-öneri sunacak
 • 05-06-2014, 21:53:15
  #3
  yetgin adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Yok mu arkadaşlar bir fikir-öneri sunacak
  İlgi yok demekki isteyende yok
 • 05-06-2014, 21:59:03
  #4
  MoonLive adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İlgi yok demekki isteyende yok
  Şaşırdım, patlama beklemiyordum. Ama yine de bir iki öneri, istek, ben isterim diyen çıkar diye düşünmüştüm.