Merhaba arkadaşlar,

Hali hazırdaki bayanlara özel sitemize makaleci/editör aranmaktadır. Sitemizin konuları aşağıdaki gibidir;

Genel
Güzellik
Moda
Magazin
Sağlık
Diyet
Minikler
Dekorasyon
Yemek Tarifleri
Burçlar


Yukarıdaki kategorilerde günlük ve düzenli makale yazdırılacaktır. İlk aşamada makale sayısı 10 adetle sınırlı olacaktır. (Günlük) Anlaşmaya ve performansınıza göre makale sayısı arttırılabilir minimum 10 maximum 40 adet makale ile sınırlı olacaktır. (Günlük)

Makaleler için istenenler;

Size belirtilen ya da sizin belirleyeceğiniz (duruma göre) başlık
Makaleye uygun 5 adet anahtar kelime
Makale için bir adet resim (Eğer makale resim galerisi içeriyorsa, resim galerisine istinaden birden fazla resim de olabilir)
Makale içeriği minimum 250 kelime olmalıdır. (Makaleyi 250 kelime istiyoruz diye, anlamsız bir şekilde sonlandırılmamalı, gerektiğinde 300-350'ye de çıkabilmeli duruma göre fiyat belirlenir.)
Makale içeriğinde anahtar kelime yoğunluğuna önem verilmelidir.
Makaleler özgün yada rewrite şeklinde olabilir.
Makaleler CopyScape ve Plagiarism Checker tarafından kontrol edilip teslim alınacaktır.

Ödemeler haftalık olarak her pazartesi günü belirttiğiniz hesaba Havale/EFT şeklinde yapılacaktır.


İş süresi olarak bir süre belirtmiyoruz, çalışacağımız arkadaşın performansına, fiyat politikasına göre işin devamlılığı vardır. Sürekli çalışacağımızı göz önünde bulundurarak başvuru yapmanızı rica ediyorum. Siz de kendi önerilerinizi sunabilirsiniz.

Her bir makale için fiyat teklifinizi, yazabileceğiniz günlük maximum makale adedini ve telefon numaranızı/skype adresinizi özel mesaj yolu ile iletebilirsiniz.

Her bir özel mesaja dönüş yapıp/yapmama haklımı saklı tutuyorum, iletişim bilgileri eksik olan ve ortalama fiyat belirtmeyen özel mesajlara dönüş yapılmayacaktır.

İlgilenen herkese şimdiden teşekkür ederim.