Merhaba Arkadaşlar ;
Bu konu iş ilanı konusunda açacağım son konu ve mutlaka sizin aklınıza yatan teklifleride özel mesaj olarak gönderebilirsiniz. Öncelikle birinci işimizden bahsedeyim.

Site Adresimiz: indirapp.com

Detaylar: 13.11.2013 tarihinde kurduğumuz bu site şöyle söyliyeyim 1 ayı geçik bir süre ama alexada 600.000deyiz ve günlük tekil 150-200 hitimiz var tamamen google dan şuana kadar 400ü geçik program girdik hepsi tamamen özgün ve +100 +300 kelimeden oluşan yazılar yani yazı olsun diye yazılmış yazılar değil bilerek işlenerek yazılan konular.. Tamamen emeğimizle birşeyler yapmak için uğraşıyoruz kısaca şöyleki benim daha fazla farklı işlere yönelmem nedeniyle diğer arkadaşımız içerik girme konusunda tek başına kaldı ve biraz yavaşladık eğer ortaklık gibi bir durum düşünürseniz size her türlü konuda güvenlik sağlayabilirim yani kimseyi kandırmışlığımız yok bugüne kadar forumlarda sorabilirsiniz aksine bir çok kişiyle ticarette yaptık .. o konuda asla sorun olacağını zannetmiyorum.. Peki ne kazanıcaz şuanlık hitimizin biraz düşük olmasından dolayı açıkçası özel reklam tarzı konulardan gelirimiz yok adsense var ve bunun geliri tamamen bizim çalışmamıza bağlı eğer kabul edersen adsense hesabının gelirini kendimiz arttırırz ve tamamen eşit olarak bölüşüp sitemizi geliştirecek 3. bir kişi arıyoruz..

2. işimiz aslında biraz daha özgün içerik konusunda sıkılan veya yorulan arkadaşlar için kolay bir iş olarak görünebilir fakat bunun geliride yukarıdaki işe göre az olacağını tahmin ediyorum.

Site Adresimiz: firmadetay.com

Arkadaşlar bu iş üzerinde daha çalışma yapılmadı açıkçası elimde türkiye ticaret odasından alınmış firmaların adres, telefon tarzındaki bilgileri yer almaktadır yapmamız gereken kopyala yapıştırda olsa bunu bu siteye girmek adsense rahatlıkla alabiliriz biraz geliştiğinde, eğer düşünen arkadaşlar varsa ilerideki geliri tamamen 2 kişiye bölünecek yine yukardaki güvenlik konusu buradada geçerlidir. Yönetme konusunda yapabileceğini düşünen varsa domain host ücreti alınmayacak gelin ve yönetmeye başlayın..

Bizim yazdığımız teklifler haricinde bir fikir veya teklif gelirse aklınıza mutlaka beklerim arkadaşlar iyi forumlar dilerim