• 14-05-2013, 19:42:08
  #1
  Merhaba arkadaşlar. Film sitem için 1 ay boyunca günlük 10 adet film girilecektir. Yani toplamda 300 adet film girilecektir. İstenilenler ve özellikler aşağıdadır.

  1- Filmler otoyukle sistemi ile tarafımdan seçilip, hesaplarıma upload ettiriliyor. Sistemi kullanan arkadaşlar bilirler film linkleri ve film bilgileri burada mevcuttur. (Tercihen otoyukle kullanan arkadaşlarla çalışılacaktır.)

  2- Sitemde wordpress alt yapısı ve oz movie teması kullanmaktayım. Buna istinaden filme ait;

  * Belirteceğim şekilde film başlığı, 4 adet belirteceğim şekilde etiket, IMDB, Oyucular, Yönetmen, Film Türü, Yapım Yılı bilgileri ile film afişi olarak filme yazdığımız ad ile resim kaydedilerek öne çıkan görsel yüklenecektir. Filme ait açıklamalar en az 100 kelime olacak şekilde özgün olacaktır. (Tüm bu bilgiler otoyukle sisteminde mevcut copy / paste yapılacak, sadece açıklama özgün girilecektir.) Filmin fragmanı youtube dan aranarak linki alınıp eklenecek.

  * Son olarak Tek part ve partlı olarak otoyuklede bulunan linkler eklenerek film yayına sokulacaktır.

  Günlük 10 adet bu şekilde film eklenecektir. Günün belirli zamanlarında akşam saat 22:00 a kadar eklenebilir. Hepsi birden eklenmesi söz konusu değildir.

  İşi detaylıca anlatmaya çalıştım. Umarım açıklayıcı olmuştur. Bu iş şu an için verebileceğim ücret 200 TL dir. Ciddi iş anlayışına sahip ve paraya ihtiyacı olan için ideal bir iş bence. Bu şekilde benim bir filmi eklemem en fazla 10 dakikamı alıyor. Bir kaç sitem daha var onlara da zaman ayırıyorum ve ancak akşamları pc başına geçebiliyorum. Bu nedenle benimle iletişimde olacak şekilde çalışma arkadaşı arıyorum. Aklına yatan ve ciddi manada çalışacak arkadaşlar iletişime geçerlerse sevinirim. Ödemeyi günlük olarak yapabilirim. Her yüklediği 10 filmin ücreti şeklinde.
 • 20-05-2013, 21:15:32
  #2
  zamanlamalı şekilde ekleme yapsak sıkıntı olur mu ?
  bir detaylı pm yollarsanız çalışabileceğimizi umuyorum