2003 yılında siirlerefendisi.com alan adıyla başladım internet işine 2004 yılında mobildepo.com alan adıyla devam ettim hala da devam etmekteyim.


Haberlerim bana aittir kendim yabancı sitelerden kendime has yorumumla eklerim. Haberlerime göz atmak için aşağıdaki teknoloji haberleri bölümüme göz atabilirler
Haberlerime göz atmak için:
http://www.mobildepo.com/forum/26-teknoloji-haberleri/

Teknik konularla ilgili konularıma göz atmak için:
http://www.mobildepo.com/forum/308-a...-os-sorunlari/
http://www.mobildepo.com/forum/196-i...pad-sorunlari/


Öncelikle 3 Site ile anlaşacam eğer vakit yetirebilirsem daha fazla siteylede anlaşırım yok yetiremezsem bu üç siteyle anlaşmam bitinceye kadar devam ederim. Ekleyeceğim haberi üç siteye de ekleyecem yani oluşturduğum haberi aynı anda üç sitede paylaşacam hepsine ayrı ayrı haber hazırlamam olanaksız
Ancak anlaştığım forumlar farklı içeriklerde olursa o zaman ayrı haber yazısı hazırlarım. Tabi öncelik teknoloji siteleridir. Yani benim eklediğim haberin başlığıda içeriğide sadece benim paylaştığım sitelerde olacak KATİİ surette kopyala yapıştır yapmam yukarıdaki linklerimde buna en iyi örnektir.


Şartlarımı yazayım kabul eden arkadaşlar özel mesajla verebilecekleri fiyatları ve sitelerinin adını yazsınlar. xyz siteleri hiç teklifte bulunmasın.


- Sabah 8'den Akşam 5'e kadar online olarak internetteyim
Günde 3 özgün konu açarım bu haberde olur uygulama tanıtımı da olur. Bu ancak o günkü yabancı haberlerin içeriğine bağlı bazen bakıyorum 2-3 cep telefonu tanıtımı denk geliyor bazende bir telefon tanıtımı denk geliyor bol bol teknik bilgi haberleri oluyor. Açtığım konuları Eğer sitenizde Google+,facebook,twitter gibi sosyal paylaşım butonları varsa oradan da paylaşım yaparım.

- Günde 8-10 konuya yorum yazarım yorumlarımda haberlerim gibi bana özgü olur bir iki kelimelik birşeyler yazmam uzunca yorumlarım olur.

- Cumartesi günü sadece yorum yazabilirim. İşimin en yoğun olduğu gündür bugün ancak boş bir vakit bulursam girer yorum yazar çıkarım. Haberlerim kopyala yapıştır değildir emekle hazırladığım için cumartesi günü hiç vaktim yoktur.

- Yorumlarım bir konuya da yazarak olur yada bir sorun mesajı göndermiş arkadaşa yardım içinde olur. Yardım konularımda öyle mesaj sayısı saymam 8-10 post oldu yazmam demem eğer anladığım konuysa çözüm buluncaya kadar yardımcı olurum

- Pazar günü internete girmem. Çünkü evliyim iki çocuğum var hafta sonu bir gün tatilim onuda ailemle dışarıda gezerek geçiriyorum. Bunun dışında hafta içi belirttiğim saate kadar internetteyim.