Merhaba arkadaşlar,

Çok fazla pm aldığımdan dolayı konu açmak istedim. Amazon drop shipping ile ilgileniyorum. Kendi çapımda takılarak ayda 500-1000dolar arası kazanıyorum. Mağaza açımından tutun, asin suspendine kadar başımdan bir sürü sorun geçti. Size nasıl sorun yaşamadan amazondan para kazanabileceğinizi, vergi levhanız olmadan nasıl mağaza açabileceğinizi, sorunsuz listelere dahil olmayı ve iadelerde nasıl taktikler uygulayacağınızı öğreteceğim.

Bu eğitimi 100 dolara öğreteceğim. Onu da buradaki barınaklara yardım için kullanacağım.

Benimle eğitim yalnızca 4 hafta sürecek ve her hafta sadece 1 saatimi size ayıracağım. Yani toplamda 4 saatte her şeye hakim olacaksınız.
Eğitim haricinde de sürekli irtibat halinde kalabiliriz. Bana sürekli sorular sorabilirsiniz.
Ama işin ne kadar basit olduğunu anlayın diye sıfırdan öğrenen birisinin 4 saatte her şeyi çözebileceğini iddia ediyorum. Size doğru yoldan ve uğraşsız ek gelir kazandırmayı hedefliyorum.

Eğitimi sadece 11 kişiye göstereceğim. 11 kişi dolduğunda toplu zoom dersi de yapabiliriz. Bu 11 kişi herkes mutabık kalırsa beraber ilerleyebileceği bir whatsapp grubu da kurabiliriz.

Lütfen aklınıza bir şey takılıyorsa bana pm atın. Konu altından sorulan sorulara cevap vermeyeceğim. Detaylı pm de atmayacağım.