Merhaba Arkadaşlar,
Verdiğim bilgi konusunda çok ileri düzeyli araştırmam yok. İlgilenen arkadaşlar vereceğim linkten detaylı olarak videoları izleyebilir.
Elinde ürünü olup yurtdışına satış yapmak isteyenler için bilgi vermek istedim. Umarım peşinden giderek para kazananlar olur.

Aliexpress aracılığıyla elinizdeki ürünleri tüm dünyaya gönderebilirsiniz. Bunu yaparken mağaza ayarları,liste ayarları ve merak ettiğiniz tüm soruları dingtalk uygulamasından aliexpress university gruplarına girerek direkt olarak yetkililerden bilgi alabilirsiniz işi öğrenebilirsiniz. Listeleri optimize etmenize yardımcı oluyorlar ve bilgi veriyorlar. Kargo konusunda kendi lojistik anlaşmaları var diye biliyorum.
Daha detaylı bilgi için buradaki linkten Aliexpress University kanalından videolara ulaşabilirsiniz. Daha önce araştırdığım bir sektör. Fakat giriş yapmadım. Güzel cirolar elde eden tanıdıklarım var. Umarım birilerine faydası olur. Satacağınız ürünlerin illa ki size ait olması da gerekmiyor. Geri kalan bilgiler için youtube kanalında bakabilirsiniz.
İyi forumlar,