• 20-04-2019, 12:56:29
  Merhaba hocam aslında onca mesajdan arada en doğru soru bu imiş fakat 9. sayfaya kadar taradım cevap yazmamışsınız. Tekrar ben hatırlatmak istiyorum..

  Konu sahibi arkadaşa;
  - Benim size sorum ödemeyi nasıl alıyorsunuz? Vergi memurları kapınıza dayandı mı ve vergi ödüyor musunuz?
  - Adsense reklama tıklamayı teşvik etme politikasını ihlal etmemeye nasıl bir özen gösterdiniz? Kullanıcıya aradığınızı aşağıda listeledim tarzı bir şeyler yapmamışsınızdır diye düşünüyorum
  - Aynı hesaba ait geçen ayın kesinleşen ödeme ekran görüntüsünü paylaşabilir misiniz, merak ettik
 • 22-04-2019, 04:19:38
  Çok yanlış tartışmalara girmişsiniz. Clickjack kullanılmadığı takdirde reklam verenin zararı yok denecek kadar azdır. Zaten kişi hür iradesiyle bağlantılar içinde reklam başlığını okuyarak tıklamıştır. Bunun bir makale veya bağlantı kümesinden tıklanmış olması çok fark etmiyor. Arkadaşın içerik konusunda ne yaptığını tahmin edebiliyorum. Asıl sormanız gereken tık başı 0.5 TL. veren içeriklere hiti nasıl çekebildiğidir. Bunu da muhtemelen reddit gibi bir yerden çekiyordur. Kendisi daha makul örnekler verirse anlarız.

  Adsense'yi bilenler asıl konunun içerik değil; özellikle yabancı dilde hit çekebilmek olduğunu bilir.
 • 24-04-2019, 08:29:38
  @ChatMynetci; Hocam, Konuda illegal içerik arayanları sitenize çektiğinizi yazmışsınız.

  Yaptığınız şey w**ez içeriğe download linki yerine metin reklamları eklemek mi ?

  Yada çeşitli firmaların açığını kullanarak hizmetinden faydalanmak isteyenleri o firmaların yaptığı kampanyaların tanıtıldığı sitenizdeki bir yazıya mı yönlendiriyorsunuz ?

  Ayrıca konu açıldığından bu yana geliştirdiğiniz yöntemle geliriniz de bir artış oldu mu ve bu gelirin kısa vadeli mi uzun vadeli mi olduğunu düşünüyorsunuz ?

  Son olarak bu yazdıklarımdan biri veya benzeriyse domain'e adsense onayını hangi yöntemle aldınız ?

  Sorularımı yanıtlarsanız çok memnun olurum kısa sürede güzel sonuç almışsınız Bu arada geliştirdiğiniz şey google politikalarını ihlal etmiyorsa konuda size sataşanları aldırış etmemenizi öneririm sonuçta meyve veren ağaç taşlanır.
  Geçiçi Mail Servisi - > temp-mail.site