Adsense arayüzünü bile görmeden banlandım! - R10.net
 • 02-09-2012, 00:47:28
  #1
  Merhabalar, 2 aylık teknoloji sitesi için adsense başvuruda bulundum. İlk onayı aldım geçtiğimiz cuma , hafta sonundan dolayı cevap gelmedi. Pazartesi nasıl oluyorsa alakasız bir isimdeki maille bilgilerimin eşleştiği hatası geldi. Bu sorunu bildirdim düzeldi gibi oldu derken, şöyle bir şeyle karşılaştım.

  "Hesap Etkin Değil
  Bu login onaylanmamış bir başvuruya bağlı olduğu için henüz bir AdSense hesabına sahip değil. Başvurunuz hakkında daha fazla bilgi için lütfen başvurunuzda belirttiğiniz e-posta adresinize gönderdiğimiz mesajı inceleyin.
  "

  Sayfam 2 aylık sayılır ama tasarım, içerik herşey özgün. 70'e yakın teknoloji ve sosyal medyayla ilgili yazı var. Bazıları türkiyede konusunda en büyük sitelerde bile yayınlanmadı ve çoğuda ilk yayınlanan haber oldu türkiyede. Peki sorun nedir?

  Gelen mailde sayfa türü deniyor. İçerim google reklam ağına katılmak için yetersizmiş. Pardon?

  Ne yapabilirim bu konuda? Daha adsense arayüzünü görmeden 2. bir şans bile vermedi google, neyin kafası bu? Android cihazım için, hatta analitics ve webmastertools aracı için kullandığım gmail hesabıyla başvurmuştum. Adsense ne zaman girsem yukarıdaki yazı çıkıyor. Adsense-tr ye mail attım dün ama dönen yok henüz. Site adresini vermek istemiyorum, görüşleriniz nelerdir? Başka adreslerle başvursam yine ban yermiyim, yada bekleyeyeyimmi hitlerim iyice artana kadar?
 • 02-09-2012, 01:18:46
  #2
  Geçmiş olsun hocam :S başka bir siteden deneyin