adsense hakkında soru ? - R10.net
 • 13-10-2009, 20:30:20
  #1
  ya arkadaşlar ben yaklaşık 1 hafta önce geçersiz tıklama neden ile hesabım devre dışı bırakıldı oysa site yeniydi benden başka giren bile yoktu ben bile hiç tıklamadım kapattılar kaçkere ip adresleri gönderdim itiraz ettim halen ses çıkmadı şimdi 3 gündür başka mail ile girip adsenseye kayıt oluyorum adamlar sanki benle dalga geçiyor her başvuruda hesap açılmadan kapanıor sanki böyle diyor başvuru yapıom ertesi gelip siteme bakıyorlar sonra girip hesaba bakıom altaki yazıyor

  Hesap Durduruldu
  AdSense hesabınız bu giriş için şu anda devre dışı bırakılmıştır. AdSense hesabınızın durumu ile ilgili göndermiş olabileceğimiz iletiler için e-posta kutunuzuı kontrol etmenizi öneririz. Bazen iletilerimiz e-posta filtrelerine takılabilir. Bu nedenle e-posta hesaplarınızın Bulk/Spam klasörlerini de iletilerimiz için kontrol ettiğinizden emin olun.

  Hesabınız geçersiz tıklama etkinliği nedeniyle devre dışı bırakıldıysa, daha fazla bilgi edinmek üzere, Devre Dışı Bırakılan Hesaplar için SSS'mizi ziyaret edin.

  nedir bu bilerek yinemi banlıyorlar yoksa bu bir aşamamıdır aktif olana kadar hesab falan ?
 • 13-10-2009, 20:35:51
  #2
  Hocam kusura bakma ama sen yanlışı bence başta yapmışsın.
  Yeni siteye ADSENSE Atarak adamlara ben direk adsense için site açıyorum demeye getirmişsin. Bence biraz hitlerinin artmasını beklemeliydin.
  Neyse umarım sorunun çözülür Adsensesiz bu reklam piyasası çekilmez.
 • 13-10-2009, 20:48:28
  #3
  yok benim çok sitem var hepsinde vardı yabancı sağlık blogu açmıştım yeni o siteden dolayı kapandı şansım yok şimdi başvuru yapıom adamlar siteye girip ban atıyorlar hesaba yine insan der daha sana hesap yok yaptıkları terbiyesizlik