Merhaba arkadaşlar web siteme 3.4 aydır hiç bir şekilde işlem yapmıyordum. Bugün bi anda sitemdeki reklamlar durdurulduğuna dair mail aldım. Teşvikten ban yemişim dediğine göre. Ama hiç bir şekilde 3.4 ay boyunca hit arttırmı falan bir işlem yapmadım siteye yazı bile eklemiyordum.


TEŞVİK EDİLMİŞ TRAFİK: Program politikalarımızda belirtildiği gibi yayıcıların, kullanıcıları bağlantıları veya reklamları tıklamaya, e-posta okumaya ya da diğer web sitelerinde gezinmeye teşvik eden programlarla alakalı içerik bulunan sitelere Google reklamları yerleştirmesine izin verilmez. Buna otomatik gezinme siteleri, e-posta okuma karşılığında ödeme yapan ağlar ve tıklama karşılığında ödeme yapan çeşitli programları karşılaştıran siteler de dahildir. Bu politikayla ilgili daha fazla bilgiyi yardım merkezlerimizde bulabilirsiniz:Bu mesajı aldım. Ne anlama geldiğini tam anlamadım. Çünkü dediği gibi sitemde backlink bile yok yönlendirme olması imkansız. Auto reklamlar var nerde ne çıkacağını bilmediğim bir teşvikte yapıp tıklatamam.
İtiraz formu doldurup yolladım ama sürekli itiraz formumun yanlış olduğunu belirtiliyor. Bana bu konuda yardımcı olablicek varmı? 300 tl içerdede param var almam gerekiyor.

Hesabımda hiç bir şekilde ban yemedi. Sadece 3 siteden o site durduruldu. Formu nasıl doldurcağım hakkında kısa bir bilgi verebilir misiniz?

Formu ben doldurup 4 kere gönderdim 4 kere İtiraz formumu yanlış doldurduğum yönünde bir hata alıyorum. Hata kodları : Invalid Activity Appeal ve Geçersiz Etkinlik İtirazı bu hataları 2 şer kez aldım. Toplam 4 hata 4 kere gönderdim.
Ekran Görüntüsü :
https://i.ibb.co/mNmztzN/Ekran-Al-nt-s.png