Ban Hakkinda - R10.net
15
Bildirimler TÜMÜNÜ OKUNDU SAY
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..
Giriş Yap Kayıt Ol
 • 17-08-2019, 10:43:52
  #1
  Asagidaki sebepden dolayi ban yedim. Simdi ban yeme sebebim reklam yerlesimi mi yoksa telifli icerik paylasmak mi? Sitede download linkleri paylasiyordum.
  Merhaba,
  Bu e-posta, AdSense hesabınızın, AdSense program politikalarımıza uygun olmadığı tespit edildi ve bunun sonucunda AdSense hesabınız devre dışı bırakıldı.

  Mevcut hesap durumu: Devre dışı

  Gerekli eylem: Yok


  İhlal açıklaması  Yayıncılar, bu içeriği görüntülemek için gerekli yasal haklara sahip olmadıkça, Google reklamlarını telif hakkı yasalarıyla korunan içeriğe sahip sayfalarda veya uygulamalarda gösteremez. Bu, telif hakkıyla korunan materyalleri gösteren siteleri veya uygulamaları, telif hakkıyla korunan dosyaları barındıran siteleri veya uygulamaları veya telif hakkıyla korunan materyalleri içeren sitelere trafik yönlendiren bağlantılar sağlayan siteleri veya uygulamaları içerir.

  Görüntülenmesi için yasal haklar gerektirebilecek telif hakkıyla korunan içerik örnekleri aşağıdakileri içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir:

  Televizyon şovları, filmler ve ses dosyaları
  Akışlı kablolu yayın veya uydu televizyona erişim
  Kitaplar ve / veya e-kitaplar
  Video oyunları
  Görüntüler.
  İçeriği kendiniz oluşturmadıysanız veya başka insanların içeriğini kaynak malzeme olarak kullanarak oluşturduysanız, bir lisansınız olup olmadığını veya bir istisna olup olmadığını kendinize sormalısınız. Potansiyel olarak ihlal edici içerik hakkında daha fazla bilgi için, lütfen program politikalarımızı ve politika ekibinden telif haklarını ihlal etmemekle ilgili ipuçlarını inceleyin.

  Ek olarak, kısa animasyonlu video ve politika yenilemelerimizi izleyebilirsiniz.  Program politikalarımızda belirtildiği gibi, Google reklamlarını hiçbir değeri olmayan ve / veya çok fazla reklam içermeyen sayfalarda veya uygulamalarda değişiklik yapmadan gösteremeyiz. Bu, değer katmadan diğer kaynaklardan gelen içeriğin yansıtılması veya çerçevelenmesini içerir ancak bunlarla sınırlı değildir.

  Daha fazla bilgi için, lütfen aşağıdaki kaynakları inceleyin:

  Yüksek kaliteli siteler oluşturmak için politika ipuçları (bölüm 1)
  Yüksek kaliteli siteler oluşturmak için politika ipuçları (bölüm 2)
  Web yöneticisi kalite kuralları
  AdSense program politikaları


  Hesabıma karşı neden bu işlem yapıldı:

  Yayıncıların, kullanıcıların istemeden Google reklamlarına tıklama yapmalarına veya reklam birimlerine aşırı ilgi göstermelerine izin vermelerine izin verilmez. Bu gibi uygulamaları içerir:

  Google reklamlarını kayan kutu komut dosyalarına yerleştirme
  Kullanıcının reklamlara dikkatini çeken gösterişli animasyonlar
  Reklamları gösteren oklar veya diğer semboller
  İçeriği ekranın altına iten site veya uygulama düzenleri
  Hesabımı güvende tutmak için hangi kaynakları kullanmalıyım:

  Program kuralları
  Hesabınızı güvende tutmak için politika yenileme
  Politika Yardım Merkezi


  Ödeme
  Hesabınız kalıcı olarak devre dışı bırakıldığı için hesap bakiyenizi ödeyeceğiz. AdSense Şartlar ve Koşullarında (https://www.google.com/adsense/localized-terms) belirtildiği gibi, Google, program sözleşmesinin ihlali nedeniyle yayıncıların ödemelerini durdurma hakkını saklı tutar. Lütfen bu adımın AdSense programının kalitesini korumak ve AdWords reklamverenlerimizin çıkarlarını korumak amacıyla atıldığını unutmayın. Hesabınızdaki kazançlar etkilenen reklamverenlere iade edilir.  Engelli Siteler
  Hesabınızın program politikalarımızı ihlal ettiği tespit edildiğinden, para kazandığınız tüm sitelerin reklam sunumu engellendi ve artık AdSense programına katılmaya uygun değiller.  Başka hesap yok
  Hesapları engelli yayıncılar tarafından AdSense programına daha fazla katılımın yasak olduğunu lütfen unutmayın. Engelli hesaplarıyla ilgili daha fazla bilgi için, lütfen Yardım Merkezimizdeki SSS bölümüne bakın: https://support.google.com/adsense/a...toptop===&top=

  Anlayışınız için teşekkürler.

  İçtenlikle,

  Google AdSense Ekibi
  Alıntı
 • 17-08-2019, 14:26:18
  #3
  Maximusfel adlı üyeden alıntı
  Telif hakkından dolayı ban yemişsin.
  Hocam bir cok dosya paylasim sitesi var adsense kullanan, onlar nasil devam edebiliyor?
  Ayrica sayfada telif iceren dosyalara link veriliyor ama telif iceren dosyalar benim sunucumda yuklu degil.
  Mesela su sitelerde ***** apk paylasimi yapiliyor;
  https://getmodsapk.com/rolling-sky-mod-apk/
  https://android-1.com/en/5034-pacybits-fut-19-mod.html
  https://www.apkdlmod.com/galactic-warrior-apk-mod.html

  adamlar'da ban yok. Benim sitem sadece link kisaltma gibiydi. Hedef url'e yonlendiriyordu.