Merhaba arkadaşlar AdSense ihlal bildirimi aldım.
İhlalle ilgili açıklama
Program politikalarımızda belirtildiği gibi, Google reklamları görüntüleyen siteler ve uygulamalar, kullanıcılara gerçek ve yararlı bilgiler sağlamalıdır. Kullanıcılar, hangi ürünlerin, malların veya hizmetlerin sunulduğunu öğrenebilmek için sitede ya da uygulamada kolayca gezinebilmelidir. Yanıltıcı gezinme seçeneklerine ilişkin örnekler aşağıdakileri içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir:

İndirilebilir veya akış şeklindeki içeriğe yönelik yanlış iddialar
Mevcut olmayan içeriğe bağlantı oluşturma
Kullanıcıları alakasız ve/veya yanıltıcı Web sayfalarına yönlendirme
Web sitesinin konusuyla ve/veya işletme modeliyle ilgisiz sayfa metni
Daha fazla bilgi için lütfen Google’ın Web yöneticisi kalite yönergelerini ve Program politikalarını inceleyin.Gerekli işlem: Hesabı inceleyerek uyumlu olup olmadığını kontrol edin
Yukarıda belirtilen siteye reklam sunumu devre dışı bırakılmıştır. Ancak, AdSense hesabınız hâlâ etkindir. Ayrıca, ihlallerin devam ettiğini görmeleri durumunda, ekibimizin, hesapları herhangi bir anda devre dışı bırakma hakkını saklı tuttuğunu bilmenizi isteriz.

Unutulmaması gereken noktalar:

Yukarıda belirtilen URL yalnızca örnektir ve bu web sitesinin başka sayfalarında veya sahip olduğunuz diğer sitelerde aynı ihlaller söz konusu olabilir.
Sitenizde yukarıdaki kriterleri karşılayan tüm makaleleri/gönderileri gözden geçirmelisiniz.
Bu makaleler/gönderiler ile aynı sayfada reklam gösterilmediğinden emin olun.

Sorum:
İnceleme isteğinde bulunacağım. Ancak şu maddeyi tam olarak anlamadım. Bu makaleler/gönderiler ile aynı sayfada reklam gösterilmediğinden emin olun.
Yani bana örnek olarak gösterdiği sayfadaki reklam kodlarını kaldırmalıyım ve bir daha eklememeliyim. Öyle mi?