Merhaba burdan bir arkadaştan aldığım site uyarı gelmeksizin 1 hafta içinde domain ban yedi

İhlalle ilgili açıklamaAdSense reklamları görüntüleyen bir sitenin, benzersiz ve alakalı içerik sağlayarak kullanıcılara yeterince değer sunması ve az miktarda orijinal içerik bulunduran veya hiç orijinal içerik bulundurmayan sayfalara reklam yerleştirilmemesi önemlidir.

Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri kolayca bulabilmelidir.

Daha fazla bilgi için lütfen Google'ın Web Yöneticisi Kalite Yönergelerini ( http://www.google.com/support/webmas...y?answer=66361 ) inceleyin.

DEĞİŞTİRİLMİŞ REKLAM DAVRANIŞI: Program politikalarımızda belirtildiği gibi, yayıncıların reklamların davranışında herhangi bir değişiklik yapmasına izin verilmez. Buna sayfa başına üçten fazla reklam birimi görüntülenmesi dahildir.

Gerekli işlem: Hesabı inceleyerek uyumlu olup olmadığını kontrol edin

Yukarıda belirtilen siteye reklam sunumu devre dışı bırakılmıştır. Ancak, AdSense hesabınız hâlâ etkindir. Yukarıda belirtilen URL'nin yalnızca bir örnek olduğunu ve bu web sitesinin başka sayfalarında veya sahip olduğunuz diğer sitelerde aynı ihlallerin söz konusu olabileceğini bilmenizi isteriz. Bu nedenle, diğer sitelerinizi incelemeye zaman ayırarak politikalarımızla uyumlu olmalarını sağlamanızı ve bizden politikayla ilgili başka e-posta alma olasılığını azaltmak için sitelerinizi bu doğrultuda izlemenizi öneririz. Ayrıca, ihlallerin devam ettiğini görmeleri durumunda, ekibimizin, hesapları herhangi bir anda devre dışı bırakma hakkını saklı tuttuğunu bilmenizi isteriz.

Sormak istediğim önce uyarı gelmesi gerekmiyormuydu bu arada site resim sitesi yardımcı olabilcek arkadaşlar varmı?