Merhaba,

14.07.2014 tarihinde http://beggen.com domainimin reklam sunumu şablon site gerekçesiyle devre dışı bırakıldı.Hesabıma giriş yapabiliyorum.

Google açıklama olarak;

Google reklamlarının görüntülendiği bir sitenin Google web yöneticisi kalite yönergelerine uygun olması önemli bir noktadır. Özellikle, site yararlı ve bilgi açısından zengin bir içerik sunarak kullanıcıya yeterince değer sunmalıdır. Ayrıca, içi boş bir kalıptan ibaret olan sayfalara Google reklamları yerleştirilemez.

Daha fazla bilgi için lütfen Google'ın Web Yöneticisi Kalite Yönergelerini (http://www.google.com/support/webmasters/bin/answer.py?answer=35769#quality&hl=tr) inceleyin. Aşağıda, bu yönergelerden bazı alıntılar bulunmaktadır ancak, yönergelerin tümünü incelemek için zaman ayırmanızı öneririz.

Sitenizin sıralamasını veya PageRank'ini yükseltmeye yönelik bağlantı hilelerine başvurmayın.
Özellikle arama motorları için oluşturulmuş "eşik" sayfaları kullanmayın ve çok az miktarda orijinal içeriği olan ya da hiç olmayan bağlı şirket programları gibi başka "çerez kesici" yaklaşımlara başvurmayın.
Net bir hiyerarşiye ve net metin bağlantılarına sahip bir site oluşturun. Her sayfaya en az bir statik metin bağlantısından ulaşılabilmelidir.

bu şekilde bir açıklama yapıyor.
Şablon siteden kastı nedir? Yukarıda belirtildiği gibi pagerank yükseltmeye çalışmadım eşik sayfa nedir bilmiyorum fakat site içerisinde içerik az.

Forum sitesi değil sonuçta. Banlandıktan sonra facebook ile ilgili kısa bilgiler yazıp onları sayfalara dağıttım.Şimdi reklamları etkinleştirmek için ne yapmalıyım?

Site içerisinde 2 tane hazır script var bir tanesi http://twitter.beggen.com diğeri http://manuel.beggen.com bu subdomainleri şablon site olarak değerlendiriyor olabilir mi? Öyle bir durum varsa bunları başka bir domaine taşıyacağım.
Örnek url olarak https://beggen.com/l/yorum.php sayfasını vermiş.
Bu sayfa kullanıcıların giriş yapabildiği bir sayfa eğer google bot giriş yapmamış halini görüntülüyora her zaman "Geçersiz Token! Anasayfaya Dön" hatasını görüyor demektir acaba giriş yapılmış halini görebiliyor mu? (Google reklamları sayfada var bu sebeple js koduyla giriş yapılmış html kodunu alıp inceleyebilir diye düşünüyorum)

Son olarak da örnek url'nin giriş yapılmış ve yapılmamış halinin resimlerini göstermek istiyorum;

Giriş yapılmamış hali:
http://upmatik.com/m/2014/07/18/yPmOdA.jpg
Kullanıcıların gördüğü hali:
http://upmatik.com/m/2014/07/18/y2B9VE.jpg