adsense ban - R10.net
 • 22-08-2013, 12:37:47
  #1
  Sayın Kullanıcımız,

  Reklamcılık programlarımızla, yayıncıların, reklamverenlerin ve kullanıcıların yarar sağladığı bir çevrimiçi ekosistem oluşturmaya çalışıyoruz. Bu nedenle bazen, kullanıcılara veya reklamverenlere karşı ekosistemin algılanma biçimini olumsuz yönde etkileyebilecek davranışlarda bulunan hesaplara yönelik işlem yapmak zorunda kalıyoruz. Sizin durumunuzda, sitenizde geçersiz etkinlik saptanmış ve hesabınız devre dışı bırakılmıştır.

  Bulunduğunuz ihlal hakkında sınırlı miktarda bilgi verebiliyoruz. Bu durumun rahatsız edici olabileceğinin farkındayız. Ancak, kasten ihlalde bulunan kişiler bu bilgileri saptama sistemlerimizi atlatmak için kullanabileceğinden, bu tedbir amaçlı önlemleri aldık.

  Bazı durumlarda, yayıncılar, ihlali gidermek için önemli değişiklikler yapabilir ve AdSense program politikalarına (google.com/adsense/policies) uymaya isteklidir. Bu nedenle, size sorunu birlikte çözme fırsatı tanımak üzere bir itiraz süreci sunuyoruz. Size bu süreçte yardımcı olmak için, itirazınızı göndermeden önce incelemeniz amacıyla hesap kapatma konusunda en yaygın nedenleri içeren bir liste hazırladık. Bu listeye http://support.google.com/adsense/bi...answer=2660562 adresinden ulaşabilirsiniz. İtirazınızda kapsamlı bir analiz sunduğunuzdan lütfen emin olun. İtirazınızı, https://support.google.com/adsense/b...pe=appeal_form adresinden gönderebilirsiniz. Ardından, itirazınızla ilgili olarak sizinle iletişime geçeriz.

  Anlayışınız için teşekkür ederiz,
  Google AdSense Ekibi

  böyle bir mail geldi ve adsense banlandı açtırmam için ne yapmam lazım ya da açtırabilirim dien arkadaşlar varsa yardımcı olursa ücretli de olabilir çok sevinirim
 • 22-08-2013, 12:40:51
  #2
  Merhaba

  Hesabınız devre dışı bırakılmıştır açılması imkansızdır alan adı banlanma olmuş olsa idi yardımcı olurduk hocam açtırırım diyenlere inanmayınız Adsense kapattığı hiç bir hesabı şimdiye kadar açmamıştır geçmiş olsun üzücü bir durum
 • 22-08-2013, 13:44:26
  #3
  aynı durumdayım bende hesabım devre dışı bırakıldı itiraz ettim bi cacık çıkmıyacak sanırım. geçmiş olsun.