• 14-05-2022, 15:46:30
    #1
    Domain Adı :
    Kayıt Tarihi : 25.07.2021
    Bitiş Tarihi : 25.07.2022
    Kayıt Firması : Epik
    Transfer Ücreti : Firma içi ücretsiz, firma dışı alıcı öder.
    Başlangıç Fiyatı :1 TL
    Açık Arttırma Bitiş Tarihi : Son teklif + 24 saat
    Minimum Artış : 10 TL
    Hemen Al : 750 TL
    Ödeme Yöntemi : Havale/EFT, kripto

    Özel Notlar : Domainde ban vb. herhangi bir sorun yoktur.
  • 14-05-2022, 15:49:48
    #2
    1 tl
  • 14-05-2022, 15:56:16
    #3
    11 ₺