• 23-06-2021, 19:37:10
    #1
    Site adresi : bilgin.co
    DA:19 PA:26
    Sitenin açılış tarihi: 31.05.2021
    Kategori, sitenin içeriği nedir: Bilgi Sitesi olarak kullanılabilir. Sitede demo script kurulu olup BİLGİ İLE İLGİLİ içerik yoktur.
    Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içerik
    Hosting dahil midir: Değil
    Banlı olduğu sponsor var mı: Yok
    Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok
    Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Dahildir.
    Yazılım lisans sonlanma zamanı: Sınırsız
    Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Yok


    Açık Arttırma Başlangıç : 1 TL
    Açık Arttırma Min Teklif : 21 TL
    Hemen Al : 400 TL

    Açık Arttırma bitiş : Son tekliften 24 Saat Sonra

    Ödeme: Garanti Papara Enpara
  • 23-06-2021, 19:38:08
    #2
    1 tl
  • 23-06-2021, 19:40:17
    #3
    Hocam içerikten kasıt lorem ipsumlar mı ?
  • 23-06-2021, 19:41:05
    #4
    Fernweh adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
    Hocam içerikten kasıt lorem ipsumlar mı ?
    Sizce ?
  • 23-06-2021, 19:52:18
    #5
    30₺
  • 25-06-2021, 09:22:01
    #6
    30₺ ile devam ediyoruz