Site Adı: Roket Hesap
Site Adresi: https://www.rokethesap.com/
En Sık Kullanılan Hesaplama Araçları: KDV Hesaplama, İdeal Kilo Hesaplama, Sigara Maliyeti Hesaplama
Açıklama: 2020 yılının ekim ayında hizmete giren, sizlere daha iyi kullanım deneyimi sunmayı hedefleyen, günlük yaşantınızda ki hesaplama sorununu ortadan kaldıran, doğru sonuçlar ile güven sağlayan, ücret talep etmeyen bir internet sitesiyiz. Yaşamın her alanında bazı hesaplamalar yapılmak zorundadır. Okulda, işte ve sosyal yaşamda hesaplama bilgisine ihtiyaç duyarız. Sitemizde bulunan hesaplama araçları bu ihtiyaç düşünülerek tasarlanmış, kullanıcılarımızın istedikleri hesaplama türlerine kolayca ulaşabilmesinin önünü açmıştır.

Hesaplama Araçları Nasıl Kullanılır?
Sitemizdeki hesaplama araçlarının kullanımı oldukça basit ve kolaydır. Girilmesi istenen bilgiler boş kutucuklara girildikten sonra “hesapla” butonuna basmanız yeterli olacaktır. Butona bastıktan sonra ilgili hesaplama bilgisi karşınıza çıkacaktır.

Hesaplama Araçları Güvenilir mi?
Sitemizdeki her hesaplama aracı güvenilir ve doğru sonuçları vermektedir. Evrensel kabul edilen parametreler sistemimiz üzerinde formül haline getirilerek hesaplama araçlarımız oluşturulmuştur. Sizlerden istediğimiz bilgilerin doğruluğu, ortaya çıkacak hesaplama tablosunun doğru olmasını sağlayacaktır.

Hesaplama Araçlarını Kullanmak Ücretli mi?
Sitemizde bulunan her hesaplama aracı ücretsiz olarak kullanıcılarımızın hizmetine sunulmaktadır. Ücret ödemeden rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Hesaplama Araçları Mobilde Kullanılabilir mi?
Sitemizdeki her araç mobil kullanıma uygundur. Bilgisayar, akıllı telefon ve tablet gibi cihazlardan site adresimize girerek hesaplama araçlarımızı kullanabilirsiniz.

Blog
Hayata dair tavsiye, bilgi ve daha pek çok yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Yakında Eklenecek Özellikler
Sitene Ekle: Roket Hesap içerisinde bulunan tüm hesaplama araçlarını kendi sitenize ekleyebilmeniz için size bir kod vereceğiz. Bu kodu sitenizin istediğiniz bölümüne ekleyerek hesaplama aracını kullanabilirsiniz.
Oyun: Basit ve eğitim odaklı olarak oyunlar ekleyeceğiz. Bu oyunlardan birine örnek vermek gerekirse süreli bir şekilde 4 işlem yapacağınız ve kendinizi geliştirebileceğiniz basit ama etkili bir matematiksel oyun.