Satılık Kripto-Finans Sitesi / Da: 8 Pa: 23 (Makale+Tema Fiyatına) - R10.net
 • 13-09-2020, 17:46:53
  #1
  İlgilenmediğim Kripto-Finans haber ve bilgi sitesini satıyorum arkadaşlar. İstatistikleri görsel olarak aşağıda bulabilirsiniz. Adsense ve News kaydı yok, onun dışında Cointraffic reklam yayını var (Adsense benzeri bir sistem gösterim başına ücret veriyor.) ve yazılar Coingecko üzerinden de yayınlanıyor. Yaklaşık bir aydır makale girişi yapmadım ama bu durumda dahi ortalama hit 50-100 arasında değişiyor. Siteyi alan kişiye 1.3k organik Canlı Döviz Kurları kanalı verilecek (Turkcell Bip Kanalı)

  Daha önce seo çalışması yapıldı, birçok büyük siteden backlink (edu, gov backlinkte dahil) çıkışı var. Link çıkışlarını kontrol edebilirsiniz. Onun dışında trafik Google, Yandex, Bing ve Sosyal medya üzerinden geliyor. Ayrıca sitede BirTema'dan alınmış BirFinans (269₺) teması var, site ile birlikte verilecek. Son olarak sitede yaklaşık 180 adet haber, kripto para ile alakalı yazı mevcut. Birçok makale ile sıralarda veya ilk sayfada yer edinmiş durumda.

  Not: Daha önce tanıtım yazısı satışı ve Kripto para borsası referans sistemi üzerinden kazanç sağladım, site tanıtım yazısı satışı ve referans sistemi için uygundur. Hosting dahil değildir, taşınan kadar idare edilir.

  Site İçin İstenilen Ücret: 800₺

  Reklam Geliri (Cointraffic) : 6.5€ (İki ayda biriken gelir.)

  Ödeme Banka,Kripto para vb.

  Site Adresi: http://coinrot.com/  Kripto para haber, analiz ve bilgi için coinrot.com ​​​​
 • 24-09-2020, 12:52:41
  #2
  Konu günceldir.
  Kripto para haber, analiz ve bilgi için coinrot.com ​​​​