birdigital adlı üyeden alıntı:
mesajı görüntüle
⚡İhale365.com⚡ Sitesi 10 TL den Açık Arttırmada Satılıktır !
17
●548
- 30-04-2020, 11:20:21İhale365.com alan adı için 60 TL ile devam ediyoruz...
- 30-04-2020, 11:55:43İhale365.com alan adı çok uygun gidiyor! 70 ₺ ile devam ediyoruz.erko_aydo adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
satış işlemleri için pm atıldı cevap bekleniyor...erko_aydo adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle - 01-05-2020, 17:05:26@erko_aydo; cevap vermediği için açık arttırmamıza 80 TL ile devam ediyoruz.serhataksoy adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
- 01-05-2020, 22:11:41Mesajımdan sonra görüldü olmasına rağmen bir süre daha bekledim konuyu kapatmak için ancak herhangi bir cevap gelmeyice Şu anki hak sahibi @serhataksoy; dur.erko_aydo adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
(Bahane ne olursa olsun görüldü olduktan sonra hakkınız düşer bu durumda @serhataksoy; un hakkını korumak zorundayım)
Saygılar

