• 17-04-2019, 13:47:33
  #1
  [B]

  Yeni bir işe girmek istediğinizde o işteki pazar durumunu bilmeniz, öğrenmeniz, analiz etmeniz çok önemlidir. Karton bardak üretmeden önce ürünü pazarlamanızı tavsiye ederiz.

  Ancak bir işte başarılı girişimlerin varlığı sizin de aynı konuda başarılı olabileceğiniz anlamına gelmez. Birbirini kopyalayan işler girişimciler için büyük tehlike oluşturmaktadır.

  Karton bardak üretimi yapmadan önceki tavsiyemiz ;
  Bizce imalat yatırımı yapmadan önce piyasaya aracı/satıcı olarak girmeniz, fiyatları, maliyetleri, pazar potansiyelini, müşteri davranışlarını öğrenmeniz gerekir. Örneğin bu alandaki tedarikçileri dolaşıp fiyatları, ürünleri ve ödeme koşullarını öğrenebilir, daha sonra küçük kâr marjlarıyla da olsa bardak satmayı deneyebilirsiniz.

  Karton bardak pazarı, çok değişkenlik göstermekte olup karton bardak makineleri sürekli el değiştirip süreci devam ettiren girişimciler olmaktadır. Çok iyi analiz edip iş fikrini hayata geçirmeniz zor olsa da karlı iş fikirleri arasında oldukça revaçtadır.
  Aycup ®
 • 17-04-2019, 13:50:53
  #2
  S.a.
  Hayırlı olsun Allah muvaffak etsin.
  Bildiğin backlink iyidir diyorsun kalsın burada diyorsunda hacı abi. Yanlış yere açmışsın Tanıtım bölümü olacaktı.Site tanıtımı oraya açsan daha etikti.