Yeni açacağım web sitenin anasayfa düzenlemesini yapıyorum. Bazı kategorilerde resimleri silip farklı resim eklemem lazım. ancak burda ki kodun içinde ki resmi bulamadım bir türlü.

[wpsm_cartbox title="LAPTOPS" description="Compare and buy best laptops online" image="38" design="2" link="url:http%3A%2F%2Frewisedemo.wpsoul.net%2Fpro duct-category%2Fphones%2F|title:Show%20me%20prices||" linktext="Check best price list"][/vc_column_inner][vc_column_inner width="1/4" css=".vc_custom_1511653167077{padding-top: 0px !important;padding-right: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;padding-left: 0px !important;}"]

1- bu tek kategori için yazılmış kod. Laptop kategorisi başlığında laptop resmi var. ben bunu silip Kategori ismini değiştirip farklı bir resim ekleyeceğim. ancak resmi bulamadım (kod içerisinde ki resmi). normalde resim ortamda bulunuyor ve orda ki link bu kod içerisinde bulunmuyor.
2-Şuan bu kategori linki çalışmıyor. Ben kategori ismini ve resmi değiştirip link vereceğim. BU LİNKİ NEREYE EKLEMEM GEREKİYOR VE KODU NASIL YAPMALIYIM.
Şimdiden cevap veren herkese teşekkür ederim.