Dünyanın En İyi Bankası HSBC Oldu! - R10.net
 • 14-07-2017, 14:54:37
  #1
  HSBC, hem Dünyanın En İyi Bankası hem de Gelişen Piyasalarda En İyi Yatırım Bankası ödüllerinin sahibi oldu.
  Detaylar haberimizin devamında...
  Dünyanın önde gelen finans yayın gruplarından biri olan Euromoney, “Mükemmellik Ödülleri 2017” sonuçlarını açıkladı. Buna göre Avrupa’nın en büyük ve önemli bankalarından biri olan HSBC iki ödülün birden sahibi oldu.

  HSBC, “Dünyanın En İyi Bankası” ve “Gelişen Piyasalarda En İyi Yatırım Bankası” kategorilerinde ödül aldı.
  Euromoney; uluslararası bankacılık ve finans sektörünün en prestijli yayın gruplarından biri konumunda . HSBC’ye verilen bu iki ödül de bankacılık sektörünün en önemli ödüllerinden sayılıyor. 20 global, 50’den fazla bölgesel ödül ve 100 ülkede en iyi bankaları değerlendiren çalışmaya 1500 bankanın başvuru yaptığı biliniyor.

  Finansal sektörün en önemli yayın organlarından biri olan Euromoney, HSBC’nin küresel anlamda çalışan büyük bir banka olduğunu söyledi.  Euromoney, HSBC’nin uluslararası sermaye ve ticaret finansmanında müşterilerine değer katmak adına her zamankinden daha iyi bir konumda olduğunu bildirdi. Bu doğrultuda sadece küresel anlamda var olmakla kalmayıp, aynı büyüklükte çalıştıklarını söyledi.

  HSBC Grubu CEO’su Stuart Gulliver aldıkları ödüllere yönelik, son yıllarda elde ettikleri başarıların taçlandığını belirtti.  İngiliz asıllı, dünya devi HSBC Grubu CEO’su Gulliver; bu ödüllerin başarılarının mükafatı olduğunu söyledi. Son yıllarda yürüttükleri çabaların boş gitmediğini ve aldıkları olumlu sonuçlardan çok memnun olduklarını söyleyen şirket CEO’su; güçlü bilançoları ve bütüncül çözümleme desteğiyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya devam edeceklerini belirtti.

  Kaynak: https://paratic.com/dunyanin-en-iyi-bankasi-hsbc-oldu/
  Olduğu Kadar... Olmadı mı; işte o KADER!
 • 15-07-2017, 16:13:43
  #2
  aaaa olur mu yahu... ülkemizde HALKBANK var. o dünyanın en iyisi
 • 15-07-2017, 16:23:57
  #3
  dünyanın en şeytan bankası daha güzel bir başlık olurdu bence. HSBC araştırırsanız dünya üzerine ne pislikler çevirmiş, sahiplerinin kimler olduğunu neler yaptığını öğrenseniz mideniz bulanır..