• 25-12-2016, 12:42:30
  #1

  Google Size Yeşil Işık Yaksın  "Fiyatlarıma Devlet Taraflı KDV ZORUNLUDUR" CPU Sorunu ile HızlandırmaHizmeti birbirinden farklı işlemlerdir.

  ✔️ "1900" OLUMLU YORUM -
  ✔️ "0" OLUMSUZ YORUM +
  ✔️"1000'E" YAKIN OLUMLU TRADER +
  ✔️7000+DEN (YEDİ BİN) FAZLA HİZMETİ BURAYA SIĞDIRAMADIK ��


  Wordpress hızlandırma 2018, wordpress hızlandırma r10 sitesi, wordpress masaüstü ve mobil hızlandırma ve wordpress site hızlandırma teknikleri uygulanarak,wordpress optimizasyon yapmaktayız ve yavaş woocommerce sitelerinizi de hızlandırarak müşterilerinize roket hızında süper hızlı wordpress siteler yapmaktayız. Yavaş e-ticaret siteniz, blog siteniz, haber siteniz portal siteniz kalmasın.Wordpress hızlandırma adına sizlere hizmet vermekteyiz.WordPress puanlarınızı 100/100 ve bu puanlara en yakın olacak şekilde yapılabilen en üst seviyeye getirmekteyiz.
  Her sitenin sorunu farklı olduğu için her siteye farklı çözümlerde üretmekteyiz.KESİN SONUÇLAR
  Dünyanın en fazla kullanılan sistemi barındırdığı özelliklerle tabiki Wordpress... Hal böyle olunca gerek seo, gerek kullanışlığının basitliği, binlerce eklenti ile özelleştirme,binlerce tema ile bambaşka bir site keyfi yaşatan bu sistem haliyle yoruluyor, kasılıyor, geç açılıyor, özellikler sistemi yavaşlatıyor ve hosting sağlayıcınız tarafından SUSPENDED!Wordpress sistemleri çoğu zaman vps veya vds de kurtarmıyor.Çünkü aşırı kaynak tüketimi, sistemdeki diğer kullanıcıları rahatsız ediyor.Başlangıç seviyesi sunucu değil, orta seviye sunucu sizi rahatlatacaktır.Ama problemleriniz sunucu da da sizin peşinizi bırakmayacaktır. Yani optimize etmek ve özel bir sistem uygulamak kaçınılmaz.
  BİZ NE YAPIYORUZ?
  Wordpress sitenizi optimize edip Sitenizin Hızını%500 Arttırıyoruz. Evet yanlış duymadınız, sitenizi %500'lere varan bir hıza ulaştırıyoruz.Sitenizde optimize edildiği için mükemmel bir hız deneyimi yaşıyorsunuz.
  %500 HIZ NEDİR? Yukarıda bahsettiğim sorunlu sitelerin açılma hzı ortalama 10 saniye ile 35-40 saniye arasındaki sorunlu siteler..Yaptıgım çalışma sonrası bu hız degerleri 1-2 saniye ve 1 saniye altı olmaktadır.Veya 5-6 saniyede açılan sitelerin yine değerleri 1 saniye altına inektedir.-Veritabanına önceki eklenti artıklarını komple kaldırıyoruz ve veritabanınızı full optimizasyon yapıyoruz.
  -Tüm dosyalarınız kontrol edilmekte ve yazma izinlerinden dosya kodlamalarına kadar bakılmaktadır.
  - Sitenizdeki hızı farkedecek ve sitemin rahatladığına bizzat şahit olacaksınız.
  --Çalışmamız ortalama 4 saat ile 8saat arası ilgili sorun ve düzenlemelerin durumuna göre değişmektedir.

  SİTE İÇİ DOLAŞIM AÇILIŞ SAYFALAR ARASI GEÇİŞ HIZINIZI DİĞER SİTELERDEN BİLE HIZLI YAPIYORUZ.
  Çetinkaya Ajans

  TELEFON VE WHATSAP, SADECE İŞ ÖNCESİ VE İŞ SIRASI İÇİN GEÇERLİDİR...İŞLEM SONRASI SKYPE ADRESİMİZDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.TELEFON İLE İLETİŞİM SAATLERİ: 09:00-23:00 SAATLERİ ARASINDADIR.
  Gözle görülür bir artış olmadığı takdirde veritabanı, ftp temizliği ve diğer düzenlemeler için ücretin yarısı geri ödenir.Bu hizmeti satın alanlar bu şartları kabul etmiş sayılır.
  İŞ VEREN HERKES BU KURALI OKUMUŞ VE PEŞİN PEŞİN KABUL ETMİŞ SAYILIR

  ÜCRET ÖNCE ÇALIŞMA SONRA ŞEKLİNDEDİR...ISRARCI OLMAYINIZ!


  SADECE ÖN DESTEK: WHATSAPP: 0545 696 06 OTUZ YEDİ  BANKA HESAP NUMARALARI
  TAHSİN ÇETİNKAYA
  ENPARA : TR74 0011 1000 0000 0068 3708 87
  GARANTİ BANKASI:TR97 0006 2000 5990 0006 6690 95
  İŞ BANKASI: TR310006400000111040785977
  FORUM İÇİ 3000'DEN FAZLA OLMAK ÜZERE TOPLAMDA +5000 OPTİMİZASYON HİZMETİNİ VE 1500 YORUMU BURAYA SIĞDIRAMADIĞIMIZ İÇİN ÜZGÜNÜZ

  SKYPE, TELEFON, WHATSAPP VEYA R10 PM İLE YAPTIĞIM ONLARCA REFERANS OLMAKLA BİRLİKTE KONUYU YENİ AÇMA FIRSATIM OLDUĞU İÇİN BİR KAÇ REFERANS EKLEYECEĞİM.
  Beowulf adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sistemi 4 gündür kullanıyorum. 2 siteme kurdurmuştum. Sitelerimde inanılmaz değişimler var. Hitlerim ve gelirim arrtı. Bu kadarını beklemiyordum ama ziyaretçiler bile yazmaya başladı sitedeki hız nedir diye. İnş nazar değmez. Şuan çok memnunum.
  Telefonda gayet düzgün bir şekilde sitem için neler yapacaklarını anlattı. İşinin ehli olduğu belliydi. Biz onunla konuşurken sitemde anlık olarak 100 küsür kişi online idi ve wordpress sitem açılmıyor, sunucu kaldırmıyordu. Bundan dolayı acayip kasıyordu. Açılıncada çok yavaş açılıyordu. Tahsin hocan sağolsun çok cüzzi bir miktara 3-4 sat boyunca durmadan çalıştı ve üstlelik sadece site açıkları ve veritabanı değil aynı zamanda kendi özel cash sisteminide kurdu. İşini bitirdikten sonra web sitem resmen uçuyordu.Yanlış okumadınız eve uçuyordu. Bende inanamadım ama acayip hızlanmıştı. Üstelik hizmet öncesi 100 kişi online iken sistem kapanırken şimdilerde online sayısı 400 olmasına rağmen acayip hızlı çalışıyor sitem.Tahsin hocama verdiği emek için ve sitemi dirilttiği için çok teşekkür ederim. Kendisine gönül rahatlığıyla iş verebilirsiniz. Sağolsun varolsun.[/QUOTE]
  tashift00 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Tahsin hocam işinin ehlidir. Bir süredir görüşüyoruz kendisiyle.
  Lucas2010 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Cok ilgili bir arkadas saolsun butun sorunlarimizi giderdi.. site hizi firladi Masallah
  HbY adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Özel mesaj yoluyla iletmiş olduğunuz bilgiyle anladığım en önemli etkenler; dürüst, samimi ve güvenilir olmanızdır. Eminim ki siz bu prensiple yürüdüğünüz yoldan şaşmazsanız , çok kazanırsınız. Tabi bu kazanç sadece maddiyat değildir. Bazen bir insan olur, bazen bir tecrübe olur, bazende isminiz olur. Hayirli geceler.
  civilengineer adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  20k indeksli, 2k hitli haber sitem için hizmet aldım.site hızında ciddi hızlanma oldu, cpu sorunu ortadan kalktı. cpu ve hız sorunu olan arkadaşlara tavsiye ederim.
  Nookta adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Daha önce, 1 site için çalışma yapıldı. Sonucunu söylememe gerek yok, bir kere daha çalışıcam arkadaş ile, işini iyi yapan işinin ehli ve güvenilir tavsiye ederim.
  ulas1907 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  paraya değil insana önem veren, gerçekten bu foruma ve hatta bu ülkeye gereken adamlardan bir tanesi. Kendisiyle bir çalışma başlattık. Devamı da gelecek.
  Pevetkif adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşı dürüst ticaretiyle tanırım. Bu hizmeti de gerçekten faydalı
  Beowulf adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 Adet web sitem için hizmet aldım. İkisi için de gerçekten çok ilgilendi. Kaynak tüketimi ve cpu kasmaları yüzünden kapanma seviyesine gelen sitelerim şuan uçuyor. Umarım hep böyle devam eder. Çok teşekkür ederim.
  Derinaf adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Tahsin Beye gerek yüksek ilgi ve alakasından ötürü gerek hizmetlerini hızlı ver sorunsuz halletmesinden ötürü gerçekten çok teşekkür ediyorum. Biz bir yandan konuşurken Tahsin bey işlerini hızlı bir şekilde halletti.Web sitemiz için; -Siteye girişi ve dolaşımı hızlandıran sistem kurulumu-Anasayfaya doping hız uygulaması-Ftp optimizasyonu-Cache kurulumu-Database onarımı hizmetlerini aldık.Aldığım hizmetten ve dürüst ticaretinden oldukça memnun kaldım.Sitede sık sık memory azalıyordu ve cpu kasmaları yaşanıyordu. Bazen sistem suspended oluyordu. Şu an ise site içince sayfa geçiş yaptığımda hızlı oluşu bariz fark ediliyor. Elinize sağlık.
  sanalyus adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Tahsin hocam ile kısa bir süre önce Google Newsli siteme çalışma yaptık. Öncelikle şunu söyleyim ki mutlaka güvenlik, virüs temizleme konusunda çalışma yaptırın kendisine. Wordpress harika bir sistem olsa bile güvenlik açıkları var ve ben bundan çok büyük sorun yaşıyordum kendisi sayesinde hallettik. Pagespeed çalışması da yaptık. Google newsli sitemizde index hızında sorun vardı. Kendisinin yaptığı çalışmalarla birlikte birkaç değişikliğimiz sonucunda hem index hızımız arttı, hemde çalışmadan sonra News'te başa düşürdüğümüz haberler oldu.Kendisine tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Sürekli musallat olan virüslerden siteye eklenen linklerden kurtulduk, sitemiz hızlandı. Google siteyi sevdi. İlerde de özel yazılımı olan cache sistemini de alacağım.
  RyuuMiyosaki adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Ben böyle ilgili bir arkadaş daha önce görmedim. Kesinlikle ama kesinlikle düşünmeden iş yapabilirsiniz. Saat farketmeksizin kesintisiz yardımcı oldu her konuda. Üstüne bir de hediye ettiği bir sürü çalışma oldu. Sanırım r10 üzerinde yaptığım en uzun yorumlardan biri oldu Kısacası, düşünmeden tercih edebilirsiniz!
  abdullahercan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Tahsin hocam konusunda uzman yardim sever on numara birisidir.
  okturen adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  iş verildi 2.47 saniye olan açılma süresi şuan şaka gibi 0.21 verdiğiniz ücreti %100 hak ediyor
  kursatyzc adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Tahsin abi işinin ehli bi abimdir.
  myfurkanoymak adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Optimize yaptırıldı işinin ehli A+++
  skype adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sitemizi başarıyla teslim etmiştir. Gözle görülür derecede bir hızlanma oldu. Ayrıca veritabınını optimize ederek çöp dosyaları temizledi. Ücret konusunda önce iş diyerek ödemeyi pazartesiyi bıraktığı için teşekkür ederim.
  HaritaGYM adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bir adet sitem icin cache ve optimizasyon hizmeti aldım. Memnun kaldım ve tavsiye ederim.
  Nookta adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  harika bir iş çıkardı, gözünüz kapalı güvenebilirsiniz, ki ben bukadar beklemiyordum sitemin hızını deneyin bakın siteniz nekadar hızlanıyor
  Adolis adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Ortalama 3-6 Saniye de açılan sitem 0.50 saniye altına düştü..Hız farkını görünce çok ama çok şaşırdım..Tahsin Çetinkaya'ya çok teşekkür eder başarıların devamını dilerim.İyi çalışmalar.
  SaMuSiA adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Tahsin hocam ile 4 yıllık film sitesi için çalışma yaptık.İşlem son derece harika arkadaşlar, tavsiye ediyorum kesinlikle..Gözü kapalı güvenebilirsiniz, web sitem uçuşa geçti görmediğim anlık hitleri görmeye başladım..Kendisine teşekkürler ediyorum. Kendisine bu iş konusunda son derece sonuna kadar referansımdır.
  yusuf219 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Tahsin hocama cache kurulumu ile ilgili iş verildi. Kendisi sağolsun sistemi sorunsuz kurdu. Üstüne üstelik kendi işinin haricinde de sitemin bir kaç problemini daha düzeltip ücretsiz yardımcı oldu. Cpu probleminiz varsa kesinlikle çalışmanızı öneririm.
  Yquai adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Tahsin bey ile görüşme yapıldı. Ücret gönderildi. Bu akşam çalışması konusunda anlaşma sağlandı. Çalışma sonucunu tekrardan göndericem._______________________________________ _________________________Ve gerçekten aldığı paranın sonuna kadar hak eden birisi çok saolsun benimle ilgilenicem diye programını iptal etti. Sonra saat 22:30'dan gecenin bi yarısına kadar olmadı diye çabaladı uğraştı ve sonunda yaptı. Teşekkürler hocam ellerine ve emeğine sağlık.
  RyuuMiyosaki adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Ben böyle ilgili bir arkadaş daha önce görmedim. Kesinlikle ama kesinlikle düşünmeden iş yapabilirsiniz. Saat farketmeksizin kesintisiz yardımcı oldu her konuda. Üstüne bir de hediye ettiği bir sürü çalışma oldu. Sanırım r10 üzerinde yaptığım en uzun yorumlardan biri oldu Kısacası, düşünmeden tercih edebilirsiniz!
  abdullahercan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Tahsin hocam konusunda uzman yardim sever on numara birisidir.
  okturen adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  iş verildi 2.47 saniye olan açılma süresi şuan şaka gibi 0.21 verdiğiniz ücreti %100 hak ediyor
  kursatyzc adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Tahsin abi işinin ehli bi abimdir.
  skype adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sitemizi başarıyla teslim etmiştir. Gözle görülür derecede bir hızlanma oldu. Ayrıca veritabınını optimize ederek çöp dosyaları temizledi. Ücret konusunda önce iş diyerek ödemeyi pazartesiyi bıraktığı için teşekkür ederim.
  HaritaGYM adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bir adet sitem icin cache ve optimizasyon hizmeti aldım. Memnun kaldım ve tavsiye ederim.
  sanalyus adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Tahsin hocam ile kısa bir süre önce Google Newsli siteme çalışma yaptık. Öncelikle şunu söyleyim ki mutlaka güvenlik, virüs temizleme konusunda çalışma yaptırın kendisine. Wordpress harika bir sistem olsa bile güvenlik açıkları var ve ben bundan çok büyük sorun yaşıyordum kendisi sayesinde hallettik. Pagespeed çalışması da yaptık. Google newsli sitemizde index hızında sorun vardı. Kendisinin yaptığı çalışmalarla birlikte birkaç değişikliğimiz sonucunda hem index hızımız arttı, hemde çalışmadan sonra News'te başa düşürdüğümüz haberler oldu.Kendisine tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Sürekli musallat olan virüslerden siteye eklenen linklerden kurtulduk, sitemiz hızlandı. Google siteyi sevdi. İlerde de özel yazılımı olan cache sistemini de alacağım.
  asigo adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  arkadas ile calıştık, site acılıs hızımızı son derece rahatlattı.. 7sn de acılan sıte 2sn de son derece acılmıs oluyor.. son derece rahatladı kasma ve donma sorunları dondu son derece işinin ehli profosyonel bı arkadas vaadeddiğini fzlasıyla yapıyor.. pagespeed degerlerim 45den 90a cıktı gtmetrix yukseldi para için değil dostluk kazanmak ıcın calısan bı arkadaş.. gonul rahatlığıyla çalışabilirsiniz.
  okturen adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Google nin 200 kriterinden biride sayfa açılış hızzı şuan sitem 0.24 saniyelik bir süre ile açılıyor seo puanım arttı index alma sürem kısaldı teşekkür ederim Tahsin hocam Allah kolaylık versin
  EMSAmbalaj adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Rahatlıkla çalışma yaptırabilirsiniz, işini dürüst ve doğru bir şekilde bi yapan nadir insanlardan birisi. Kayda değer bir hız sağladı.
  Amxmodx adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İşlemi tamamladı Tahsin abi site hızlandı baya
  Cyberless adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  tahsin hocamla wp site optimizasyonu için anlaştık kendisi gayet ilgili bir profesyonel
  Cyberless adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Tahsin hocam neyi iddia ediyorsa onu aynen yapıyor. Hatta sizin beklentinizin fazlasını bile yapıyor. Sorunu hızlı bir şekilde çözdüğü için teşekkür ederim hocam aldığı parayı son kuruşuna kadar verdiği hizmetle hak ediyor
  FHisamioglu adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  bir çalışma satın almayı düşünüyorum.Kullanıcı dönüşleri gayet güzel ve olumlu..
  Akar adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Tahsin kardeşimizle bir site için çalışma yaptık; neticesinden şu an için oldukça memnun kaldığımızı söyleyebilirim. Çok sevdiğimiz ve çok kullandığımız bir cache sistemini kaldırarak bu sisteme döndük ve çok büyük fark yaşadık. Verdiğimiz geri bildirimlere göre son ayarlamalar yapılıyor. Ayrıca hit testleri ile kesin sonuçlara bakacağız. Bu süreçte işe yaklaşımından da memnun kaldık.
  Cyberless adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Tahsin hocam sitedeki son çalışmaları da bitirdi şu an gayet iyi randıman alıyorum siteden güvenlik konusunda da bilgili onun sayesinde güvenlik açıklarını da kapattık
  Beowulf adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sistemi 4 gündür kullanıyorum. 2 siteme kurdurmuştum. Sitelerimde inanılmaz değişimler var. Hitlerim ve gelirim arrtı. Bu kadarını beklemiyordum ama ziyaretçiler bile yazmaya başladı sitedeki hız nedir diye. İnş nazar değmez. Şuan çok memnunum.
  mewo95 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Konu ve dönüşler çok ilgimi başlangıçta ve tahsin beye yazmıştım, 1 sitem için kurdu ve çok memnun kaldım sitem inanılmaz derecede hızlandı. Teşekkürler.
  angur adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sitemiz için hizmet aldık. Eline sağlık arkadaşın. Hem ilgili hemde extra bayağı şey yaptı. Hiç of demedi. Tesekkurler tekrardan.
  ylcn53 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaş ile çalışma yapıldı, gayet ilgili ve başarılı. Tavsiye ederim, site hızlandı, sonuçlar başarılı.Hayırlı işler.
  birwebci adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Güzel hizmet , başarılar diliyorum
  intel adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Tahsin hocamla 2-3 gündür konuşuyoruz, cacheyi siteme kurdu abartısız 10 kat hızlı çalışıyor. Kendisi son derece anlayışlı sabırlı bir insan. Teşekkür ediyorum ve bol kazançlar diliyorum.
  CND adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İşini severek yapan ender arkadaşlarımızdan birisi Tahsin hocam. Nezaketi, iş disiplini, konulardaki uzmanlığı oldukça yerinde. Çalışmaktan ben çok keyif aldım şu birkaç gündür, umarım daha çok birlikte işlerimiz olur
  AKDAG adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Evet dün gece 2 sitemize bu hizmeti aldık ve siteler şuan gerçekten uçuyor Eğer böyle devam ederse (ki edeceğinin garantisini verdi) bence hiç düşünmeden alalabilirsiniz.Zaten konuştuğunuzda anlayacaksınız kardeşimiz adam gibi bir adam Whatsapp ekleyin ordan daha hızlı cevap veriyor
  Mehmetcb adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  çalışma yapılır yapılmaz etkisini fazlasıyla gördüm. arkadaş da sağolsun gayet ilgiliydi. yaptırmayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.
  His34 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Tahsin Bey bu forumda tanıştığın en kıymetli hizmet verenlerden biridir. Dediklerinde kesinlikle samimidir. Gözünüz kapalı işinizi teslim edebilirsiniz. Allah hayırlı, bereketli işler versin.
  yrmz_jojuk adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  2 adet site için çalışıldı kesinlikle cpu ve yavaşlama sorunumuzu çözdü yüksek hitli sitelerin olmazsa olmazı teşekkürler hocam
  WebnetMasteR adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  yorumları okumasaydım keşke okudukça insanın cebinden 75 tl si çıkacak gibi oluyor cpu sorunu olmayan sitelerimde cpu sorunum varmış gibi hissetmeye başladım şu an DMesajım bulunsun bari hayırlı işler
  WebnetMasteR adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Yaradan Cümlenizden Razı Olur İnşallah.Yazarken bende güldüm hocam, ama hakkatten yorumlar insanı çok etkiliyor, bunca insan yanılıyor olamaz diyosun, bide insanın iştahını kabartacak yorumlar var öve öve öve bitiremeyenler, e haliyle iradenle mücadele etmek zorunda kalıyosun )Günün birinde öyle hitli bi sitem olursa sırf meraktan yaptırıcam
  guvenilirmi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Tahsin Hocam gerçekten süper hızlı ve güvenilir.1 günde işi sorunsuz teslim etti işlerim dolayısıyla buraya geç yazdım bunun için kendisinden özür diliyorum.Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.
  mustbro adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çalışma tamamlandı gerçekten etkisini hemen gösterdi, oldukça sıkıntılı bir temada 10-15 saniyede açılan sayfalar şuan 0.3-4 saniyede açılıyor.
  theimparator34 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Tahsin üstad gerçekten güvenilir ve başarılı. Gece verdiğim siparişi 12 saat geçmeden teslim etti. Sitenin hızına diyecek yok neredeyse 3 katı hızlandı site. 20 saniyede açılan site 1 saniyede açılıyor. Eline sağlık Tahsin hocam.
  MusTi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşla daha önce çalıştım güvenilir işinin ehli biri
  mustad adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İlgili bir arkadaş işini titizlikle yapıyor sitemin 20sn li açılış süresi gtmetrikte 3-5sn lere pingdom da 1-2 sn lere düştü. Emeğine sağlık...
  Tigria adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hocam siteyi çok hızlı bir şekilde yaptı ve hem yazarak hem de telefonda konuşarak detaylıca anlatarak aydınlattı kendisine çok teşekkür ederim.Sitemde WP Fastest Cache vardı ve toplam sayfa boyutu 1mb altındaydı hatta gtmetrix pingdom vs sitelerde puanı yüksekdi ama gerçekte açılması 15sn kadar sürüyordu ama artık anında açılıyor
  Beowulf adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Tahsin beyin kurduğu sistemi 1 yılı aşkın süredir 2 sitemde kullanıyorum. Tek kelimeyle harika olduğunu belirtmek istiyorum. Günlük 7-8k sitem jet hızıyla hiç kasılmadan açılıyor.En önemlisi 1 yıldan fazla süre geçmesine rağmen herhangi bi durum olduğunda anında destek veriyor.
  K0bra131 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Tahsin hocamdan 1 adet hizmet aldım.Kendisi işini ehli,Samimi ve ilgili bir arkadaş sitemin hızında gözle görülür bir hızlanma oldu.Kendisine çok teşekkür ederim.Hayırlı satışlar dilerim.
  BilgiciDedeniz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Başka bir Wordpress konularını okumanıza gerek yoktur.. Tahsin abi diyorsak işinde, karakterinde hep 10 numaradır iyi satışlar abi.
  TR5online adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  adam gerçekten işi biliyor ya teşekkür ederim anlaşmamız olmamasına rağmen pagespeed optimizasyonu da yapıldı - teşekkür ederiz iyi bir dost oldu kendisiBefore - --------------------------------------------After -
  ondercemal adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sitemdeki çalışma tamamlandı. Site hızında gözle görülür anlaşılır bir hız artışı oldu kendisine teşekkür ederim.
  ibrahimozer adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Tahsin hocam çok cana yakın dostane birisi. Konuşupta Alçak gönüllü olduğunu nadir gördüğüm kişilerden, Sitemde ki sorun için ücretsiz bakıp düzenleme yaptı sağolsun..Hocam konuştuğumuz sitemde müsait olduğunuz bir zamanda çalışma yapalım bugünde olur.
  asigo adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaş ile geçen aylarda çalıştık hosting taşımama sonrası yaptığı kurulum silindi bugün mesaj attım hemen ilgilendi son derece ilgili bi arkadaş pişman olmazsınızTapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  reynmen adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 Site içinn çalışma yapıldı. Gayet başarılı
  itfaiyeci110 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bir site için anlaşma sağlanmıştır kendisi çok dostça birisidir çok teşekkür ederim bu ilgisinden dolayı.
  itfaiyeci110 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kendisi ile bir adet site için anlaşıldı çalışma yaptırıldı site adeta uçuyor harika bir insan harika bir dost ellerine sağlık diyorum Sağolun hocam.
  SvsRq adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sitemdeki çalışma tamamlandı. Site hızında buyuk farklilik oldu kendisine teşekkür ederim.
  SefaUyanik adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bir site için anlaşma yapılmıştır, ilgili bir arkadaş sağolsun.
  elazigfirat adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  gerçekten bu işi en iyi bilenlerdendir ... harika iş çıkardı
  SefaUyanik adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Yapılan iş ayrı birşey gelen hediye ayrı birşey gerçekten güzel yorumu hakedecek bir iş çıkarıldı teşekkürler Tahsin Hocam.
  Majestic adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 sitem için çalışma yapıldı ve gerçekten sonuçları çok güzel oldu.Desteğin için çok teşekkür ediyorum.
  KONUMUZUN ALT SAYFALARINDA TÜM YORUMLARA ULAŞABİLİRSİNİZYAPILAN TÜM ÇALIŞMALARI BURAYA SIĞDIRAMADIĞIMIZ İÇİN ÜZGÜNÜZ...
 • 25-12-2016, 13:03:14
  #3
  Titibo adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  referans olabilirim?
  Malesef hocam, referanslarımız var, sadece konuya eklemedim.Skype,wahtsApp'tan aldığım işerin sahipleri konuya yazmadığı için referans eklemeyi uygun görmedim. Kendileri konuyu görüp yorum yapacak ve bende referans olarak birkaç kişi yorumu ekleyeceğim...

  Yaptıgımız işlem, 10 15 dakikalık bir işlem olmadığı için de ekstra olarak referans kabul edemiyorum. Fiyat gayet uygun hocam.
 • 25-12-2016, 13:30:50
  #4
  Tahsin hocam ile 4 yıllık film sitesi için çalışma yaptık.
  İşlem son derece harika arkadaşlar, tavsiye ediyorum kesinlikle..
  Gözü kapalı güvenebilirsiniz, web sitem uçuşa geçti görmediğim anlık hitleri görmeye başladım..
  Web sitem bitik durumdaymış haberim yokmuş, saolsun tahsin hocam sayesinde web sitem nefes almaya başladı.

  Kendisine teşekkürler ediyorum. Kendisine bu iş konusunda son derece sonuna kadar referansımdır.
 • 25-12-2016, 14:33:44
  #5
  SaMuSiA adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Tahsin hocam ile 4 yıllık film sitesi için çalışma yaptık.
  İşlem son derece harika arkadaşlar, tavsiye ediyorum kesinlikle..
  Gözü kapalı güvenebilirsiniz, web sitem uçuşa geçti görmediğim anlık hitleri görmeye başladım..
  Web sitem bitik durumdaymış haberim yokmuş, saolsun tahsin hocam sayesinde web sitem nefes almaya başladı.

  Kendisine teşekkürler ediyorum. Kendisine bu iş konusunda son derece sonuna kadar referansımdır.
  Sitenizin rahatlalığı ve sitenizin huzuru için çalışıyor ve bu yönde çalışma yapıyoruz...Siteniz rahatladığı için hitlerinizde artış oldu.Kimse kasma problemi yaşayan siteye girmek istemez.Fakat bu hızı ve performansı gören kullanıcılar sitenizde hitin tavan yapmasına neden oldu Bu da hem hız problemi hem cpu probleminin çöüzlmesi ve buna bağlı hitlerinizin tavan vapması bizleri ziyadesiyle mutlu etti.

  Değerli yorumunuz için teşekkür ederim...

  CPU HIZLANDIRMA OPTİMİZE ÇALIŞMALARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR.YERİNİZİ HEMEN ALIN
 • 25-12-2016, 16:16:06
  #6
  görsel olarak anlatabilir misiniz ? yani sizin yapacağınız ayardan öncesini ve sonrasını görebileceğimiz şekilde bir şeyler gösterebilirseniz daha iyi olur diye düşünüyorum.
 • 25-12-2016, 17:29:24
  #7
  Mehmetcb adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  görsel olarak anlatabilir misiniz ? yani sizin yapacağınız ayardan öncesini ve sonrasını görebileceğimiz şekilde bir şeyler gösterebilirseniz daha iyi olur diye düşünüyorum.
  Sitenizde sizin görmediğiniz gereksiz tüm fazlalalıkları, kalıntıları optimizasyonunu ve temizliğini yapıyoruz. Ayrıca sistemi ilk günkü temiz ayarlarına getirdikten sonra özel yazılım ile cache mantığında sistemi yormayan, sistemi çöplüğe çevirmeyen ve veritabanına müdahale edip db yi şişirmeyen ve yormayan bir sistemi entegre ediyoruz.

  Kesinlikle ve kesinlikle sisteme hiçbir zararı yok. Sisteme zararı olan cache eklentileridir.

  Bazı sitelerde hiti iki katına çıkardığı da görüldü. Çünkü Google hızlı siteleri seviyor. Zaten sistemi ftp ye kurunca sanki sunucunuz varmış gibi bir hıza ulaşıyor...

  Resim ile anlatılacak bir sistem değil hocam. Tamamen farklı bir önbellekleme ve cacheme sistemi ve optimizasyon tecrübesidir...

  Yani en basitinden cachelenen sistem direkt şifreleniyor. Özel bir havuzda depolanıyor. Silmek istediğinizde ister cron ister Manuel siz silebiliyorsunuz.

  WhatsApp pm ile onlarca çalışmadan referans gösterebilirim.
 • 25-12-2016, 17:50:06
  #8
  Hocam öncelikle hayırlı satışlar.
  Piyasada popüler olan cache eklentilerinin zararlı olduğunu söylüyorsunuz yanılmıyorsam ? Şimdi bu zarar bütün siteler için geçerli yoksa sadece yüksek hitli siteler için mi ? Benim sitelerimin ortalama günlük tekil hiti 150. Piyasada popüler cache eklentilerinden birini kullanıyorum uzun zamandır ve açıkcası hiç bir zararnı tecrübe etmedim. Yanılmıyorsam bu dediğiniz sanırım yüksek hiti bulunan siteler için. Konuya hakim biri değilim ama şu an ki cache sistemlerinin zararı var demeniz bende merak ve soru işaretleri bıraktı.
 • 25-12-2016, 18:38:13
  #9
  Lukaju adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hocam öncelikle hayırlı satışlar.
  Piyasada popüler olan cache eklentilerinin zararlı olduğunu söylüyorsunuz yanılmıyorsam ? Şimdi bu zarar bütün siteler için geçerli yoksa sadece yüksek hitli siteler için mi ? Benim sitelerimin ortalama günlük tekil hiti 150. Piyasada popüler cache eklentilerinden birini kullanıyorum uzun zamandır ve açıkcası hiç bir zararnı tecrübe etmedim. Yanılmıyorsam bu dediğiniz sanırım yüksek hiti bulunan siteler için. Konuya hakim biri değilim ama şu an ki cache sistemlerinin zararı var demeniz bende merak ve soru işaretleri bıraktı.
  Öncelikle şunu belirteyim,
  Cache eklentileri sürekli veritabanına tablo ekler ve bu tablolara sürekli olarak veri girişi yaparak sistemi ve veritabanını mahveder. Zaten çalışma sırasında bu eklentilerin dosya veri ve tablolarını sisteminizi nasıl zorlandığını gösteriyoruz.
  Biz farklı bir cache yöntemi ile farklı bir yöntem uyguluyoruz. Veritabanınızı sadece WordPress işlemlerinize adapte ediyoruz. Yani hem siteniz ve hem Veritabanınızı ilk günkü sağlığı ile yeniden tanıştırıyoruz.
  Bir yıl sonra baksanız veritabanında karmaşık bir tablo ve gereksiz veri göremeyeceksiniz. Yani optimizasyon yapıyoruz.
  CACHE EKLENTİSİ DEĞİL CACHE SİSTEMİ YÖNTEMİ İLE HER DAKİKA VERDİĞİ HUZUR VE RAHATLIK SİZİN KONTROLÜNÜZDE...