Merhaba arkadaşlar tamamen keyfi bir yazılım geliştiriyorum,

Çalışma Mantığı : Canva öğretmen hesabına sahip olan kişilerin davetiye linklerini eklemesiyle birlikte token oluşturan ve ardından ziyaretçinin verdiği e posta adresine otomatik yönlendirme mantığı ile çalışmaktadır.

- Kayıt Ol & Giriş Yap özelliği mevcuttur burada ki kayıt aşaması kişinin günde 2 kez bir hesabı pro' ya dönüştürebileceğinin sınırlamasını kontrol edecek şekilde ayarlanmıştır.
- Kayıt ve Giriş işlemlerini tamamlayan üye 30 saniye süresi bulunan ve bu sayfada reklam alanı barındıran bir sayfaya ulaşarak süre bitimine kadar e posta belirtilmesi ve erişim talep etme işlemlerini sağlayamayacaktır. Ek olarak tokeni oluşturacak sayfaya manuel olarak erişmeye çalışır ise işlem adımlarını sırası ile tamamlamadığı için hata alacaktır.


Alt kısımda yazılıma ait görüntüler içermektedir gayet basit bir kodlama ve reklam yerleşimi ile gelir elde etmek isteyen kişiler için tabi daha fazla alan eklenebilir. Bu tür işinize yarabilecek araç kullanımları online dönüştürücüler bile olabilir bunları tek bir çatı altında toplayarak tek bir yazılım haline getirmeyi düşünüyorum konuyu fikir amaçlı açıyorum en çok ihtiyaç duyduğunuz online araçlar nedir ve canva taraflı olan bu sistem hakkında ne düşünüyorsunuz birlikte geliştirelim şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.

erişim talep et işleminden sonra ki yönlendirme sayfası :Kişi yönlendirme bitiminde e posta hesabı ile giriş yaptığında hesabını artık pro olarak dönüştürmüş olacaktır.