Arkadaşlar Kolay Gelsin ,

Bir Codeignitor ile yazılmış bir crm scriptimiz mevcut ürünlerimizi stoklarımızı buraya girdik. satış temsilcilerimize kullanıcılar oluşturduk sosyal medyadan aldıkları siparişleri buraya giriyorlar bizde çıkışını yapıyoruz kargoya.

fakat gelir gider vb muhasebesel işleri çok takip edemiyoruz sciptin böyle özellikleri var gerek editlenerek gerek ekleme yapılarak aslında isteklerimiz karşılanabilir. fakat bizimhesap online muhasebe programını kullanıyoruz. bizim scriptin burası ile entegrasyonu olmadığı için siparişleri manuel olarak girmemiz gerekiyor buda işimizi çok zorlaştırıyor.

woocommerce sitemiz mevcut buraya düşen siparişler bizim hesaba otomatik düşüyor. bu scriptimizi woocommerce ile bağlayabilirseniz mükkemmel olur satış temsilcilerimiz buraya siparişi girince sitemizede sipariş şekilnde düşerse bizimhesap online sisteminede düşebilir. fakat bu script mobil olarak çok zor kullanımı.

yani sıfırdan birşeylermi yazarsınız yoksa bunun üzerindenmi ilerlersiniz ama tam bir çözüm gerekiyor bize nasıl yardımcı olabilirsiniz fiyatlandırma nasıl olur.

yeterince detaylı anlattığımı düşünüyorum sorularınız var ise sorabilirsiniz detaylı pm isterseniz bu anlattıklarımdan farklı birşey söylemem zor olur

Toparlayacak olursak

1. ürünlerimizin olduğu bir script satış temsilcilerimiz sosyal medyadan aldığı siparişleri buraya girecekler.

2.siparişlerimizin gelir giderlerimizin tutulduğu ufak bir muhasebe scripti