Jewelry Script - R10.net
15
Bildirimler TÜMÜNÜ OKUNDU SAY
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..
Giriş Yap Kayıt Ol
 • 14-08-2019, 02:32:02
  #1
  Merhaba. Jewelry firması için e-ticaret scripti yaptırılacaktır. Özel yapım jewelry ürünlerinde ürünün boyunu, rengini, türünü vb. siz seçersiniz. Seçenekleri tamamladıktan sonra gramajı ve fiyatı belirlenir. Diyelim ki iki adet ürün çeşidimiz var. X ve Y ürünü. Ve 9 adet seçeneğimiz var. Buna istinaden;

  Front-End; Bu bölümde müşteri ürün çeşidini seçti, kalan uzunluk, renk, kalite gibi seçimleri de yaptı. Tüm seçimler bitince müşteri onay butonuna basacak ve ürünün ağırlığını ve fiyatını (tüm varyasyonların ağırlık ve fiyatları tablo halinde oluşturulmuştur) görecek. Sepete ekleyecek ve satın alacak. Ödeme yöntemi eklenmeyecektir fiziksel ödeme talep etmekteyiz.

  Back-End; Admin panelinde ise görmek istediğimiz belli başlı analyticsler var. Bu yıl kaç ürün satılmış, ağustos ayı kaç ürün satılmış. En çok satılan ürün çeşiti hangisi vb... Ayrıca yine admin panelinden yeni ürün ve yeni özellikler eklenebilir olmalıdır.. Detaylı bilgiler anlaşılan kişiyle tek tek paylaşılacaktır.

  Özet; Ben bir wordpress developer'ım. Lütfen fiyat ve süre teklifi verirken ona göre davranın. En uygun fiyat ve en kısa süreyi veren kişiyle anlaşılacaktır. Ayrıca ödeme iş bitiminden sonra teslim edilecektir. Scripti açık kaynak kodlu talep ediyoruz. Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim. İyi çalışmalar.
  CMS Developer
 • 14-08-2019, 14:46:23
  #2
  Domaine lisanslı olarak kabul ederseniz, yazılımı tamamen bize ait olan eticaret scriptlerimizi inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz / istediğiniz özel modüller olursa yazabiliriz. Şu anda kullanan binlerce referansımız bulunmaktadır. Aylık yıllık ödeme yok istediğiniz hostingde barındırabilirsiniz. 1 kere ödeyip ömür boyu kullanıyorsunuz. İstemiş olduğunuz tüm entegrasyonları, tüm modülleri yazarız, ilk başta bir kere ödeme yapar ömür boyu kullanırsınız. Detayları görüşmek için 0850 969 19 96 numaralı telefon ya da +90 530 168 55 75 numaralı telefon / whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.


  Tamamen açık kaynak kod, size özel olarak kodlanmasını isterseniz bütçeniz 15.000 TL + KDV ve detaylara göre üstü ise, sadece bu profilinizi referans gösterecekseniz %100 peşin ödeme, herhangi bir kurumsal yapınız ( Türkiye'de bir şirket ) %50 ön ödeme % 50 iş bitimi olarak çalışabiliriz.

  Referanslarımızdan bir kaç tane de örnek yazıyorum.

  https://gumusdunyasi.com

  https://www.padisahkayisi.com/

  https://www.ithalpastamalzemeleri.com/

  http://yoremhali.com.tr

  http://zeytas.com.tr/

  http://www.nevragiyim.com/


  TÜM SCRİPTLERİMİZİ AŞAĞIDAKİ LİNKLERDEN İNCELEYEBİLİRSİNİZ.


  ScriptEvi.com
 • 14-08-2019, 20:43:42
  #3
  İstediğiniz yazılım için detaylı bir döküman hazırlayıp özel mesaj ile gönderirseniz fiyat ve süre teklifi verebilirim.
  053x 9x9 37 99 telefon numarasından onay almadan işlemlerde sorumluluk kabul etmiyorum.