Satış: Aracıları bırakın sağlayıcıdan alın! - R10.net
 • 30-06-2020, 10:01:22
  #1
  Kendi havuzumuzda oluşturduğumuz kullanıcılara EK OLARAK yüksek takipçili fenomen hesaplardan da destekler verdiğimiz paketlerimiz çok hoşunuza gidecek!

  Kendi sitelerimiz üzerinden oluşturduğumuz sürekli olarak farklı kullanıcılarında eklendiği sistemimiz ile hesabınıza gelecek retweet ve favoriler hesabınızın erişimlerini yüksek oranda iyi yerlere taşıyacaktır. Örneğin otomatik favori aldınız, biz bu paketinize ek olarak sizden bir ücret almadan 20.000-50.000- 700.000 takipçili hesaplarımızdan da aralıklarla retweetler göndererek erişimlerinizin, etkileşimlerinizin ve görüntülenmeleirnizin artmasını da sağlıyoruz. Otomatik favori yapan kullanıcılar Türk aktif hesaplar olmasından dolayı erişimlerinizi arttıracağı gibi fenomen hesapların da desteğiyle sadece görüntüden ibaret bir hizmet almamış oluyorsunuz.

  -Paylaşımlarınıza ortalama 1-10 dakika içerisinde beğenileriniz gelir. Kullanıcı sayıları sürekli olarak değiştiği için 30-100 aralığında favori gönderimi yapılır. Retweet sayıları da buna oranla ayarlanız. Siz bizden sadece otomatik favori satın alırsınız, ek olarak retweetler bizim tarafımızdan ek olarak ücrete dahil olarak biz hediye ederiz. Bu retweetler 0-10 bazen 0-30 aralığında hesaptan hesaba göre bizim uzman arkadaşlarımız tarafından ayarlanır. Herhangi bir paylaşım limiti bulunmamaktadır. Fakat bu kötü niyetle kullanılmaması adına günde maksimum 10 paylaşım yapan hesapları sistemimize tanımlıyoruz. İnsiyatif kullanabilme ve hesaptan hesaba ayarlama yapabilme şansımız da bulunuyor.
  -Retweet attığınız paylaşımlara favori gönderilmemektedir. Özel olarak rica edildiği taktirde bizim tarafımızdan manuel olarak retweet attığınız paylaşımlara da favori gönderimi yapabiliriz.
  - Fenomen hesaplarımızdan(Yüksek takipçili hesaplar, 10-20-30-40-50-700k hesapların içerisinde bulunan hesaplar) aralıklarla hesabınıza retweet gönderimleri yaparız. Bu sayede hesabınzın büyümesine katkıda bulunuruz. Özel olarak ricada bulunduğunuz taktirde aralıklarla sizin talep ettiğiniz paylaşımlara da destek verebiliyoruz. Bu bizim hesabımızın zarar görmeyeceği paylaşımlar için geçerlidir. Bunun için sizden bir ücret talep etmediğimiz veya fiyata ek olmadığı için her paylaşımınıza retweet gönderimi yapma hakkımızı saklı tutuyoruz.
  -Haftalık veya aylık alım yapabilirsiniz. Bir hesap askıya alınması halinde yeni hesabınızın kullanıcı adını ileterek bu güncellemeyi yapabilme fırsatınız bulunuyor. Aldığınız paketi 1 kereye mahsus olmak üzere farklı bir hesaba tanımlayabilirsiniz.
  -Kullanıcı sayısı 30-100 aralığında değişmektedir. Hesabınıza 30 altında favori gelmeyeceğinin garantisini veririz, üzerindeki sayıları sistemimiz random olarak ayarlamaktadır.
  -Tüm hesapları sistemimize tanımlamıyoruz sizin de tahmin edeceğiniz üzere. Öncelikle hesabınızın paylaşımlarını inceler, kontrol eder, onaylar ve ardından ödemenizi alırız. Tüm hesapları müşteri olarak kabul edemiyoruz. Hesabınızın incelenmesi için öncelikle iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

  Ücretlendirme:

  Haftalık 75 TL
  Aylık 200 TL'Dir.

  NOT: Bu fiyatlandırmalar standart paylaşım yapan hesaplar içindir. Aylık olarak veya haftalık olarak çok az paylaşım yapan hesaplar için veya sadece fenomen hesaplardan rt almak için ek bir paketlendirme talep edebilirsiniz. Size özel veya bütçenize özel bir paketlendirme yapabiliriz.

  Ödeme yöntemlerimiz: Banka havalesi , papara, bitcoin veya diğer alt coinler.

  Smm panel üzerinden sipariş vermek için, kazananlarinadresi.com

  Ödeme yöntemleri; Banka havalesi, kredi kartı, papara, bitcoin veya diğer alt coinler'dir.

  Forum dışı iletişim olarak Skype: live:bugiins2
  biliniyo.com
 • 30-06-2020, 10:04:07
  #2
  Hocam kaydol sayfasına "Kayıt ol düğmesine tıklayarak, Sözleşmemizi kabul etmiş olursunuz" yazısına link vermişsiniz fakat sözleşmeye yönlendirmiyor?
 • 30-06-2020, 10:05:10
  #3
  adampation adlı üyeden alıntı
  Hocam kaydol sayfasına "Kayıt ol düğmesine tıklayarak, Sözleşmemizi kabul etmiş olursunuz" yazısına link vermişsiniz fakat sözleşmeye yönlendirmiyor?
  Uyarınız için teşekkür ederiz, ayarlamasını hemen yaptırıyorum arkadaşlarıma.
  biliniyo.com