• 19-01-2023, 09:57:05
  #1
  Merhaba;

  yaklaşık olarak 3-4 aydır üzerinde çalıştığım bir projedir. Sistemsel olarak bir çok geliştirilme sağlandı ve ilerletildi. Ancak maddi olanaksızlıklardan kaynaklı hem yazılım hem de reklam açısından yetersiz kaldığım bir noktadayım. Sistemi sizlere kısaca bahsedeyim.

  2 Tarz kullanıcının olduğu bir sosyal mecradır.
  1. Kullanıcılar normal kullanıcılardır, facebook, twitter, instagram gibi sitelerin karışımından oluşan platform'da normal sosyal medya olarak kullanabilirler
  2. Kullanıcılar ise içerik üreticilerdir, kimlik onayı alındıktan sonra içerik üreterek bu içerikleri ücretli şekilde satabilmekte, ücretli canlı yayınlar açabilmektedirler.

  Bizler ise 2. kullanıcıların yani içerik üreticilerin kazandığı paradan %20 lik bir komisyon alarak kazanç sağlamaktayız.

  Sistemin bir kaç eksiklikleri kaldı hem gerek yazılım konusunda destek alabilmek için hemde gerekli reklamların yapılabilmesi adına sponsor aramaktayım.


  Sistem eksikliklerim;
  1 - Abonelik sistemi düzenlenecek :
  2 - Bir kaç yönetim paneli ayarlaması yapılacak
  3 - Bir kaç bug giderilecek
  4 - SMS onay sistemi getirilecek
  5 - Canlı yayın veri akışı için ücretli sunucu alınması lazım
  6 - Reklam Masrafları
  7 - Mobil uygulama ( Play Store hesabım var, webview uygulamayı kendim yazdım ama notifaction kısmı eklenmesi lazım ekleyemedim )

  Destek olmak isteyenler olursa eğer çok sevinirim. İyi forumlar dilerim.

  https://privturkiye.com