Gösteriliş Ayarları

Toplam 374 adet konudan sayfa başı 1 ile 28 arası kadar konu gösteriliyor

Kategori Moderatörleri
Yeni Mesaj Yok
Yeni Mesaj Var
Kilitli
Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 16:17:59.

Tumblr

Dünya genelinde popüler olarak kullanılan sosyal medya ağları sayısı giderek artıyor. Tumblr, Amerika Birleşik Devletlerinde 2007 yılında blog sayfası olarak kurulmuştur. Blog tabanlı sosyal medya ağ hesabı olarak kullanılmaya başladıktan sonra kullanıcı sayısı hızla artmıştır.

Daha çok gençler tarafından kullanılıyor ve son yılların en hızlı büyüyen sosyal medya hesaplarından birisi olmuştur.

Türkiye’de de 2010 yılında bu yana kullanılan ve kullanıcı sayısı sürekli artan Tumblr sosyal medya platformu hakkında bilgi paylaşımları r10.net sitesi sosyal medya kategorisinde paylaşılıyor. Tumblr nedir? Nasıl kullanılır? Hesap alım ve satımı gibi birçok konuda oluşturulan başlıklarla ihtiyacınız olabilecek bilgilere r10.net üzerinden hızlı bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.

Tumblr Ne Demek? Ne İşe Yarar?

Tumblr, blog tabanlı sosyal medya platform hesabıdır. Amerika Birleşik Devletleri menşeili olarak 2007 yılında piyasaya çıkan sosyal medya platformu kullanıcılarının farklı konularda paylaşımlar yapmasını sağlıyor.

Gençlerin ilgili gösterdiği ve Z kuşağı denilen kitlenin yakından takip ettiği sosyal etkileşim ağıdır. Gençlerin ilgisini çeken, edebiyat, sinema, doğa gibi farklı konularda blog paylaşımları yapılabiliyor. Birçok marka, genç kitleleri yakalayabilmek için tumblr sosyal medya ağını kullanmayı tercih ediyor.

Tumblr sosyal medya ağını kullanabilmek için üyelik oluşturmak gerekiyor. Üyelik hesabını oluşturanlar, hesap aktivasyonlarını yaptıktan sonar paylaşımlar yapmaya başlayabiliyor. Platform üzerinde istediğiniz kişileri takip ederek tüm paylaşımlarını anlık olarak görebiliyorsunuz.

Tumblr hesaplarında, metin, ses, video, fotoğraf, alıntı, sohbet ve bağlantı paylaşımları yapabiliyorsunuz. Tumblr sosyal medya platformunda başarılı olabilmek ve hedefe ulaşabilmek için Z kuşağı üslubuna uygun paylaşımlar yapmalısınız.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte genç nesiller sosyal medya ile içli dışlı olmuştur. Tumblr sosyal medya platformu, markaların genç nesillere ulaşmasını, farklı konularda paylaşımlar yapılarak bilgilendirmelerin yapılmasını, etkileşimlerin oluşturulmasını sağlıyor. Tumblr hakkındaki bilgilere r10.net ile hızlı ulaşabiliyorsunuz.

Tumblr'a Nasıl Üye Olunur ve Nasıl Kullanılır?

Tumblr sosyal medya ağına üye olmak için, platform resmi sitesine giriş yapılır ve ana sayfada gösterilen alanlara bilgiler yazılmaya başlanır. E-posta, parola ve blog adı yazıldıktan sonra kaydol butonu seçilir. İsteyenler, Google ile devam et ya da App ile devam et seçeneklerini kullanarak hesap bilgileri üzerinden üyelik hesabı oluşturabiliyor. Üyelik hesabını oluşturduktan sonra kullanıcı girişi yaparak, başkalarını takip edebilir ve kendi sayfanızda paylaşımlar yapmaya başlayabilirsiniz.

Tumblr üyelik hesabını oluşturanlar daha fazla bilgiye sahip olabilmek için r10.net sosyal medya kategori bölümünden tumblr sayfasını seçebilirler. Sitenin bu kategori sayfasında, Tumblr blog alım ve satımı, backlink satış ve tumblr hesap satışı ilanları yer alıyor. Kategori sayfasında yer alan ilanları seçerek çok sayıda kullanıcı ile iletişime geçebiliyorsunuz.

R10.Net Tumblr Haberleri ve Konuları

Genç kesimler, son yıllarda sosyal medya platformlarının birçoğunu birlikte kullanmaya çalışıyor. Genç nesillerin kendi aralarında etkileşim oluşturabildiği ve ilgi alanlarına göre paylaşımlar yapılan Tumblr sosyal blog sayfası hızla büyümeye devam ediyor.

Dünya genelinde milyonlarca üyesi bulunan Tumblr sosyal ağı bilgilendirmeleri, hesap alış ve satış ilanları gibi birçok bilgiye r10.net üzerinden zaman kaybetmeden ulaşabiliyorsunuz. Geliştirmiş olduğunuz hesabınızı ya da backlink seçeneklerini yine r10.net kategori sayfasından ilan vererek satabiliyorsunuz.

Tumblr hakkındaki güncel bilgilere ve yeni ilan seçeneklerine ulaşabilmek için https://www.r10.net/tumblr/ linkini kullanabilirsiniz. Bu link üzerinden erişim yaptığınızda, Tumblr nedir? Nasıl Kullanılır? Blog alım ve satımı, hesap satışı, backlink satış ilanlarının bulunduğu alışveriş kategori sayfası olduğunu görebileceksiniz.