Onedio' dan Eko Dijital İçerik - R10.net
 • 13-01-2021, 20:44:20
  #1
  Sitenizin PA - DA Değeri: 86 - 57
  Sitenizin Google index sayısı: Yaklaşık 7.000.000 sonuç bulundu (0,50 saniye)
  Sitenizin Günlük Tekil Hiti:
  Sitenizin Aktif Olduğu Süre
  (Domain yaşı yazmayınız):
  Sitenizin İçeriği:

  News Kayıt Durumu: Var
  Tanıtım Yazısı Makalesini Kim Temin Edecek:(Satıcı)
  1(bir) Adet Tanıtım Yazısı Fiyatı: 5500tl + KDV
  Yazı sitenizde minimum kaç ay kalacak : ( Süresiz. )
  Ödeme Alabileceğiniz Yollar: Garanti - Enpara - Ziraat - Akbank - Denizbank - Finans
  Ek Notlar:  Sizlere eko dijital içerik modelimizden bahsetmek isteriz.


  Eko Dijital İçerik Nedir?
  Hedef kitlenize, 18-35 yaş aralığında, 35 milyon aylık ziyaretçi sayısı bulunan Türkiye’nin en popüler haber/içerik sitesi olan Onedio ile ulaşmak, ürün ve hizmet tanıtımınızı yapmak için en efektif ürünümüz olan eko dijital içerik reklam modelimizi önermekteyiz. Bu modelimizde, markanıza ait tüm sosyal medya hesap bilgilerini, adres bilgilerini, kuruluş hikayesini ve tanıtımı yapmak istediğiniz tüm detayları alıyoruz ve editörlerimizin hazırlayacağı bir içerik oluşturuyoruz. Hazırlanan içeriği sizlere ileterek, son onayınız ile yayınımıza başlıyoruz.
  Eko dijital içeriğimizin okunma taahhüdü bulunmuyor ve Onedio ana sayfası ve içerik sayfalarında bulunan benzer haber alanlarında üzerinde 1 gün boyunca promote ediliyor. 1 gün sonunda içerik siteden kaldırılmıyor ve süresiz bir şekilde Onedio içerisinde kalmaya devam ediyor. Böylece sizleri Google üzerinde aratanlar oluşturduğumuz içeriğe kolaylıkla ulaşabiliyor.
  Oluşturulan bu çalışma ile güçlü bilinirlik yaratmamıza ek olarak içerik içerisine bir adet do follow link (aktif linkleme) ekleyerek Google arama motorunda üst sıralarda yer almanıza destek sağlıyoruz. • 13-01-2021, 20:57:00
  #2
  Hayırlı satışlar olsun, onedio tanıtımı oldukça etkili bi ara ben de düşünmüştüm
 • 13-01-2021, 21:03:11
  #3
  Onedio r10’a kadar düşmüş mü? (R10’u kötülemek icin yazmadım.) Onedio’nun buyuk bir platform olup kimlerden reklamlar aldığını biliyoruz. Buradan da reklam tanitim yazisi vs alabilecek kadar işsiz mi kaldı demek istedim aslinda)
 • 13-01-2021, 21:04:19
  #4
  ibragah adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Onedio r10’a kadar düşmüş mü? (R10’u kötülemek icin yazmadım.) Onedio’nun buyuk bir platform olup kimlerden reklamlar aldığını biliyoruz. Buradan da reklam tanitim yazisi vs alabilecek kadar işsiz mi kaldı demek istedim aslinda)
  Onedio adına çalışma yapsamda R10 gibisi varmı dünya da?