Merhaba hayırlı günler dilerim,

Arkadaşlar yıllar öncesinde bu program Creator Fund olarak tanınıyordu ve herhangi bir orjinal içerik 1 dakikalık videolar üretme derdi tasası yoktu.
Şimdi zorunluluk getirdiler ve birsürü şart eklediler. Önce Creavity Beta Program olarak tanınan programa geçiş yapıldı. Ardından Creavity Rewards olarak şuanda hizmetini sürdürüyor.
Eğer bunu kullanan kişiler varsa onlara danışmak isterim. Yıllardır TikTokun izlenme programlarını test ettim , hepsine hakimim.
Bana bu programlar scam olarak geliyor. Kafasına göre disqualified atıyor ve 5 disqalifiedden sonra tamamen programdan 1 ay boyunca tekrar kayıt olabilme şartıyla disqualifiye ediliyorsunuz.
Şuan ki programda hiçbir şekilde herhangi bir kopyalanan içeriği alıp yüklediğinde verim alamıyorsunuz. Videoya isterseniz 1 m izlenme alın disqalifiye ediliyor. Tabi tesadüflerin dışında. Bazı videolar disqalifiye edilmiyor. 10 Videodan 1i veya 2 si gibi.
Bu konuda çalışma yapan arkadaşlar bu yorum altına toplanırsa veya dm den iletişime geçerse sevinirm. Bir çözüm yolu bulamadım.