• 08-07-2024, 08:22:55
  #1
  Merhaba,

  Ankara Kızılay Wall Street İngilizce kursuna gittim görüşmeye ama sizin fikirleriniz nelerdir? Sizce Wall Street'e bu kadar para vermeye değer mi? Cambly gibi uygulamalara hiç içim ısınmadı. Hem bireysel anlamda dil bilgimi ve grammerimi geliştirim (uzun karmaşık cümlelerde kurmak istiyorum ama speaking de kalıyorum çok kötü hep basit temel cümleler. Sıkıldım artık) hem de kendimi zorlayacak, beni motive edecek bir kurs içerisindeyim. Yani evde olmuyor gerçekten. Dizi izliyorum ingilizce alt yazı sonra bilmediğim kelimeleri yazmak istiyorum. Bir bakıyorum 10 bin kelime çıkmış arşa uzanmış gitmiş. Boğulup kalıyorum. En azından bir çerçeve içerisinde kendimi geliştirim istiyorum.

  Onlar 5 dk felan ingilizce konuşup seviyemin 20lik seviyede 11. seviyede olduğumu söylediler. Ben de grammer kurallarına yine aşina olduğumu ancak konuşurken bunları çok hızlı çıkaramadığımı söyledim. Tabi kelime seviyemin de tabi sınırlı olmasını da gördükleri için bu yüzden 11. seviye de olman da sıkıntı yok dediler. Amaç speakingi artırmak diye.

  Sizin yorumlarınız nasıl? Daha önce gittiniz mi hiç buraya? Zaten şehir farketmiyor nereye gidildiğinin bir önemi yok daha çok dijital çalışıldığı için malum.
 • 08-07-2024, 08:34:40
  #2
  hkburhan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Merhabalar,
  Çoğu öğrencimin şikayetlerinin birebir aynısı. Aşağıdaki linki kontrol etmenizi tavsiye ederim. Sonrasında tekrar bana ulaşabilirsiniz.
  https://burhaneren.com/ingilizce-kursu/
  Genel olarak İngilizce kursları hakkında bir soru sormadım ben. Direkt bir kurs ismi vererek bir soru sordum. Linke tıklarken çoğu öğrenci wall street hakkında neler yaşamış olabilir derken, kendi ingilizce kursunuzun/özel dersinizin reklamını gördüm. Yaptığınız hoş değil.