• 03-07-2024, 12:39:43
  #1
  Herkese merhaba. İl Özel İdaresi'ne çalışma talebi dilekçesi vermem gerekiyor ancak internette muadil olacak bir örnek bulamadım. Bana kaynak gösterebilecek veya hazır düzenlenebilir bir örnek sunabilecek var mı? Şuan acil ihtiyacım var ve gün içerisinde teslimini sağlamam gerekiyor. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum
 • 03-07-2024, 12:42:06
  #2
  Kategori Moderatörü
  Chatgpt işinizi görür diye düşünüyorum.  Adınız
  Adresiniz
  Telefon Numaranız
  E-posta Adresiniz
  Tarih
  [İl Özel İdaresi Müdürlüğüne]
  [İl Özel İdaresi Müdürlüğü Adresi]
  Sayın Yetkili,
  Ben, [Adınız], [Yaşınız] yaşında, [Eğitim Durumunuz] mezunu olarak, [Önceki İş Deneyimleriniz (varsa)] ile birlikte, İl Özel İdaresi bünyesinde çalışmak üzere başvuruda bulunmak istiyorum.
  Özgeçmişim ve iş tecrübemle, [Belirli bir bölümde veya görevde] görev yapabilecek niteliklere sahip olduğumu düşünüyorum. Kamu hizmeti anlayışına ve kurumunuzun misyonuna olan inancım, beni bu pozisyonda etkin bir şekilde görev alabileceğime ikna etmektedir.
  Başvurumun değerlendirilmesini arz eder, gereği için şimdiden teşekkür ederim.
  Saygılarımla,
  [Adınız]
  Bu dilekçeyi kendi bilgilerinizle doldurarak, İl Özel İdaresi'ne sunabilirsiniz. Dilekçenin içeriğini özgeçmişinize ve başvurduğunuz pozisyona uygun şekilde düzenlemeyi unutmayın. Başvurunuzun olumlu sonuçlanmasını dilerim!