• 09-05-2024, 03:15:36
  #1
  Arkadaşlar facebbokta aktif bi futbol sayfam var ve buna benzer bi kaç sayfa daha . Sizce Web sitesinde Google Ads reklamları ile iyi bi kazanç edebilir miyim ? Tıklama başı ne kadar veriyor bilgisi olan yazabilir mi
 • 09-05-2024, 03:26:55
  #2
  Adsense icin onay alabilirsen, ziyaretci sayina gore degismekle birlikte elbette bir seyler kazanirsin. Ama burada rakam soylemek cok hayali olur. Cunku hicbir done ve rakam yok elimizde. Ilk cumlemi hafife alma. Adsense'den onay almak deveye hendek atlatmaktan daha zor.

  Ek bilgi; haber siteleri isletmelerden aldigi reklamlarla ayakta duruyor daha cok. Google degil de, kendi siteni kendin pazarlar banner reklam vs alirsan oradan daha cok kazanirsin. Kolay gelsin. Rekabetin yogunlugunu unutma.
 • 09-05-2024, 03:50:24
  #3
  Diyelim çaba ve uğraşlar sonucu adsense için onay alabildiniz. Pek güzel bir getirisi olması için bilindik markalar gibi hem seo hemde haber bakımından zengin bir altyapınızın olması lazım. Klasik haber siteleri gibi ayağı kırılanı haber olarak yayınlamanız lazım maalesef ki onun dışında genelde firmalar kendilerini ve yaptıkları işleri, görüşmeleri vs haber sitelerinde ücretli tanıtıyor. Haber siteleri bunlardan çok kazanıyor. Varsa öyle tanıdıklarınız ya da çevreniz ilk temeli atmanız için güzel olacaktır nihayetinde firmalar bu reklamları görüp biz de reklam verelim havasına giriyor. Hatta sırf habere vermek için organizasyon vs düzenliyorlar yapmacıktan Konumuza gelirsek şahsi fikrim adsense den düzenli ve gayet yeterli bir gelir elde edilebileceğini şuanki rakip ve sektörde olanları düşündüğümde imkansız gibime geliyor. Ama takibi cep harçlığı çıkar düzeyde diyebilirim. Onun yerine idda sitesi açsanız futbolla ilgili daha iyi tutar diye düşünüyorum (tabii gerekli izinler alındığında)
 • 09-05-2024, 11:50:50
  #4
  Basın mensubu değil iseniz haber sitesi kuruyum deli para vuralım diyorsan tek kazancın tanıtım yazısı almak adsense alırsan gelir elde etmek olur bunları yapamazsan adsense onaylı news onaylı site 1 tl den açık arttırma diyip satar geçersin emeklerine yazık