• 03-04-2024, 18:04:29
  #1
  Merhaba, kullanıcı adımdan da anlaşılacağı üzere askeri personeldim fakat mesleği bıraktım. Küçüklüğümden beri dijital bir iş yapmak istiyordum. Hatta ilk web sitemi 5. Sınıfta açmıştım. O zamanlar blogspot uzantısıydı . Yaş 27. Küçüklükten beri ilgim olan dijitale giriş yapmak istiyorum. Su an eğitim sektöründe çalışıyorum ve sabit bir gelirim var. Ancak malum bu gelir yetersiz oluyor. Hem küçüklük merakım hem de ek gelir olması sebebiyle bana dijitale girişte yol gösterebilir misiniz? Forumda görüyorum lisans satanlar, bozum yapanlar vs var. Sizlerden ricam hangi sektöre başlamalıyım ? Nasıl giriş yapabilirim? Üstadların yorumlarını merak ediyorum. Şimdiden sağ olun. Daha önce yine çeşitli websiteleri açtım ama nedense tutulamadım. Biraz bu alanda moral bozukluğu oluştu…
 • 03-04-2024, 18:38:30
  #2
  Reis ek gelir için üzerinde çalışılırsa güzel bir fikrim var hatta Etsy de yurt dışı satış bile mümkün(Etsy de sadece 1 satıcı var) , 380 organik takipcili Instagram hesabıyla (ben shoier açtım ama sen madem ki site yapabiliyormussun) Instagram ve Google reklamları ile üzerine dusulurse cok tatlı kazandırır . Dilersen fikri, yapım aşamalarını ve Instagram hesabıyla uygun fiyata verebilirim.


  Dersen ki sen neden yapmiyon. 9-5 çalışan modern köleyim, artı Ek gelir için kişiye özel hediyelik satışı yaptığım bir girisimim var. İnsta kasıyorum YT yapmaya başladım. Buna zaman yok bir heves yaparım diye girdim ama zaman olmayınca benimseyemedim devamını getiremedim)