• 01-04-2024, 03:47:17
  #1
  Merhabalar,
  İş görüşmesi, ekip toplantısı, şirket yemeği vb. önemli bir gün için iftar programı düzenlemek istiyoruz. İstanbul'da Marmaray/Metro ulaşımına yakın öncelikli Avrupa Yakası (Anadolu yakasında Üsküdar dahil olabilir) alkolsüz mekan önerisi olan varsa çok memnun oluruz.

  Fiyat konusunda şartlardan dolayı zaten ucuz bir beklentimiz yok fakat orta-iyi halli verilecek ücretin karşılığını alabileceğimiz bir yer tercihimizdir elbette

  Hayırlı Sahurlar
 • 01-04-2024, 08:52:39
  #2
  Üsküdar genelde zaten manevi insanların olduğu bölge.dogru tercih olur.aziz Mahmut hudayi vakfına yakın çevrelerde bulabilirsiniz mutlaka.
 • 01-04-2024, 09:46:12
  #3
  Merhaba, Beyoğlu , Hüseyinağa mahallesinde Karadeniz Pide Salonu var. İstiklal Caddesi'nin (galatasaray lisesinin karşısı) alt sokağında kalıyor. Metro ve taksim otobüsleri sayesinde çoğu yere ulaşım kolaydır. Çok lüks bir mekan değildir fakat fiyat/performans açısından çok iyidir. Kişi sayısına göre komple bir katı da kapatabilirsiniz. Düşünürseniz görüşme ve rezervasyon için sahibinin iletişim bilgilerini paylaşabilirim sizinle.