• 27-03-2024, 15:37:32
  #1
  Arkadaşlar merhabalar bu Ingilizce artık canıma tak etti mid - senior yazılımıcı olmamıza rağmen verilen maaşlar çok düşük
  fakat yurtdışında remote/onsite junior olanlar bile çok iyi fiyatlara başlayabiliyorlar bu nimetten yararlanmak istiyorum ama ingilizcem o kadar yok
  İstanbul avrupa yakasındaeğitim veren yerler hakkında tecrübe ve tavsiyelerinizi paylaşır mısınız ?
  Ne kadar sürede öğrendiniz size nasıl katkıları oldu ? vs. bu gibi şeyleri de paylaşırsanız çok sevinirim.

  Edit: Fiziksel olması tercihimdir çünkü online eğitim udemyde de var çok iyi eğitimlerde var ama devamlılık sağlayamıyorum o ortamı oluşturamıyorum.
 • 27-03-2024, 15:47:14
  #2
  https://www.perfectionistenglish.com

  Çok kursa gittim çok ders aldım ama İbrahim hoca başka. Ben Ankara'dan online katıldım. Farklı bir yöntemle İngilizce cümle kurmayı öğretiyor ki zaten kendisi öğretmen değil dil bilimci. Taner Çağlı'dan eğitim alıp sonrası İbrahim hocaya gelen kişiler vardı. Fiyatları da uygun. Kesinlikle denemeye değer. 4 ayda başlangıçtan C2 ye gramer bilgisini kafanıza kazıyor. Türkçe bir cümleyi çok kolay İngilizce olarak söyleyebiliyorsunuz.
  Bu kurstan sonra kelime bilgisi üzerine çalışarak İngilizce sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz. Öyle kur mu olayları da yok. Direk bam bam. Hatta instagramdan yazarsan ilk dersin kaydını ücretsiz gönderiyorlar bir bakın öyle karar verin. Sonra zaten dersler canlı.

  Kurs biteli bir sene olacak hala whatsapp grubumuza içerik gönderiyor. Bunlara dikkat edin diyor. Bizi güncel tutuyor.
 • 27-03-2024, 23:04:44
  #3
  Hocam Türkiye'de bir dil okuluna para harcamak yerine aşağıda verdiğim linkteki yazimi inceleyin.
  daha sonra paranızı yurtdışındaki bir dil okuluna harcayın.
  Günlük Duolingo çalışarak ve yatarken English conversation dinleyerek 1 sene içerisinde çok yol katedeceginize inanıyorum.

  Link: https://blog.dexterbilisim.com/ingilterede-dil-egitimi/