Payoneer De Son Durum - R10.net
15
Bildirimler TÜMÜNÜ OKUNDU SAY
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..
Giriş Yap Kayıt Ol
 • 29-06-2020, 01:28:45
  #1
  Özet: bizden wirecard (ön ödemeli banka kartı)aldıysanız sıkıntı var(şu an davalık ve kartlar blokeli) . Eur para brimi ile para alıp gönderme işlemleri sorunsuz devam etmektedir (bankanın farklı bir kuruluşu olduğu için ve davalık değil).

  .................................................

  Haberlerde Wirecard: Payoneer EUR alıcı hesabınızla ilgili güncelleme


  Editörün Notu: Bu yazı 27 Haziran 2020'de güncellendi.
  Wirecard AG'nin iflas başvurusunda bulunduğunu ve bunun ödeme almak için EUR alıcı hesabımızı kullanarak bir Payoneer müşterisi olarak sizin için ne anlama geldiğini merak ettiğini bildirmiş olabilirsiniz . Payoneer'deki temel değerlerimizden biri şeffaflıktır, bu yüzden sorunu doğrudan ele alıyoruz. Ayrıntıları paylaşırken, paranızın ayrı banka hesaplarında güvenli bir şekilde tutulduğundan ve endişelenmenize gerek olmadığından emin olacağınızı umuyoruz . (Ayrılmış hesaplar yalnızca müşterinin parasını tutmak için kullanılan banka hesaplarıdır ve Payoneer'a ait para tutan hesaplardan ayrı tutulur.)
  Payoneer, hem gelişmiş hem de gelişmekte olan pazarlarda dünya çapında birçok banka ve finansal hizmet sağlayıcısı ile çalışmaktadır. Küresel altyapımız, yerel olarak olabildiğince kolay iş yapabilmenizi sağlayacak şekilde oluşturulmuştur. Şu anda Almanya'da Wirecard Bank AG ile EUR alıcı hesabı için çalışıyoruz. Wirecard Bank AG, bir regüle yan Wirecard AG, Alman amiri BaFin tarafından tam lisanslı banka denetlenmektedir. Wirecard Bank AG, Wirecard AG iflas işlemlerinden özel olarak çıkarıldı ve BaFin günlük banka operasyonlarını denetlemek için özel bir temsilci atadı. Wirecard Bank AG'nin sunduğu bankacılık hizmetleri normal şekilde işlemeye devam ediyor ve durumun böyle olmasını bekliyoruz. Bununla birlikte, hizmetin sürekliliğini sağlayan ve bu ek kabiliyeti Payoneer müşterilerine çok yakında sunacak bir alternatif sunmak için proaktif önlemler alıyoruz.
  Düzenlenmiş bir kurum olarak Payoneer, sizin adınıza sahip olduğumuz fonların güvenliğini ve aldığımız andan itibaren korunmasını sağlamaktan sorumludur. Müşteri fonlarını güvenliğini ve likiditesini koruyacak şekilde tasarlıyoruz. Wirecard Bank AG'de sizin adınıza aldığımız fonların sizin adınıza Wirecard Bank AG'de değil, diğer bankalardaki ayrı Payoneer hesaplarında tutulduğunu doğrulayabiliriz . Payoneer tarafından sizin adınıza tutulan fonlar güvende kalacak ve Wirecard'ın durumundan olumsuz etkilenmeyecektir.
  Umarız bu açıklama size huzur verir. Güvenlik ve güvenlik yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır ve bankalar ve diğer finansal hizmet sağlayıcılarıyla olan tüm ilişkilerimiz, müşterilerimiz için tam koruma sağlama temeline dayanır. Bildiğiniz gibi, Payoneer düzenlenir ve yukarıda belirtilen hükümler bağlı olduğumuz merkezi gereksinimlerdir. Başka sorunuz olması halinde müşteri hizmetleri ekibimiz mevcuttur. Durumu yakından takip ediyoruz ve işler geliştikçe ve herhangi bir işlem yapılması gerektiğinde sizi güncelleyeceğiz. Devam eden desteğiniz için teşekkür ederiz.

  1. Wirecard ile ilgili haberler ışığında EUR hesabım hala çalışıyor mu?
  Evet. Alıcı hesabınız tam olarak bu haberden önce olduğu gibi çalışır ve durumun böyle devam etmesini bekliyoruz. Amazon Avrupa dahil Avrupa şirketleri tarafından ödeme almak için kullanabilirsiniz.

  2. Payoneer bana Wirecard Bank AG ile değil, alternatif bir EUR alıcı hesabı sunabilir mi?
  Şu anda büyük bir küresel banka ile çalışıyoruz ve çok yakında hayata geçmeyi bekliyoruz. Sizi en kısa sürede güncelleyeceğiz.

  3. Wirecard iflas başvurusunda bulunduğuna göre, EUR alıcı hesabım üzerinden aldığım ödemelere ne olacak?
  Endişelenecek bir şeyin yok. Wirecard Bank AG yargılamaların dışında tutulur ve normal şekilde çalışmaya devam eder. Paranız Payoneer bakiyenize ulaştığında, sizindir ve Payoneer tarafından tutulur. Bunları banka hesabınıza çekebilir, ödeme yapabilir veya normal şekilde kullanabilirsiniz.

  4. Wirecard iflas başvurusunda bulunduğuna göre, Payoneer bakiyeme gelmeden önce EUR alıcı hesabım üzerinden yapılan ödemelere ne olur?
  Wirecard Bank AG yargılamaların dışında tutulur ve normal şekilde çalışmaya devam eder. Payoneer, ödemenin Wirecard Bank hesabına ulaştığı andan itibaren tüm sorumluluğu üstlenir ve bu fonların Payoneer bakiyenize aktarılmasını tamamlayacağız.

  5. Şimdi Wirecard iflas başvurusunda bulunduğuna göre, EUR alıcı hesabım üzerinden işlenmek üzere olan ödemelere ne olacak?
  Wirecard Bank AG yargılamaların dışında tutulur ve normal şekilde çalışmaya devam eder. Wirecard Bank ile ilgili sorunlar varsa, paranız asla Wirecard Bank'a ulaşmayacak ve onu gönderene geri dönecektir. Wirecard Bank'a ulaşırsa, Payoneer hesabında olacak ve bu fonların Payoneer bakiyenize aktarılmasını tamamlamak için tam sorumluluk alacağız.


  Kaynak : https://blog.payoneer.com/home-page/...ness-as-usual/
  Dostluk Bakidir..
 • 29-06-2020, 01:38:58
  #3
  iflas etmiş sanırım, iyi olmuş bir sürü komisyon alıyordu, yok kart ücreti, yok transfer ücreti vs. alternatif her zaman bulunur.
 • 29-06-2020, 01:40:42
  #4
  FCA lisansı olan kim varsa patlıyor. Ş*refsiz FCA, 4 ay önce de bizim ePayments hesaplarını patlattı içinde çok iyi miktarda param gitti. Gerçi açılacak diyorlar sorunca her gün çalışıyoruz diyorlar ama bana masal gibi geliyor. Paxum'da gidici gibi görünüyor, herkes birden onlarla çalışmayı bıraktı. FirstChoice zaten Payoneer'in yan firmasıydı 2 sene önce patladılar. Firma kalmadı vallahi. Ne yapacağız ödemeleri nereden alacağız, kime güveneceğiz hiç bilmiyoruz.
  Bla bla bla...
 • 29-06-2020, 01:46:27
  #5
  Euro adsenseler için payoner alternatifi bir şey varmı peki. Şuana kadar sorunsuz geldi ama şimdi tırsıyorum.
 • 29-06-2020, 01:47:28
  #6
  paxum ve payoneer ı firmalar tek tek siliyor fakat acaba birbirlerinden görüp mü yapıyorlar yoksa gidici mi bilemedim bakalım ne olacak webmoney kalıyor bir ödeme sistemi olarak onun feelerine de katlanılmaz
 • 29-06-2020, 01:51:22
  #7
  Reox adlı üyeden alıntı
  paxum ve payoneer ı firmalar tek tek siliyor fakat acaba birbirlerinden görüp mü yapıyorlar yoksa gidici mi bilemedim bakalım ne olacak webmoney kalıyor bir ödeme sistemi olarak onun feelerine de katlanılmaz
  Arayüzü bile çok zor ve kötü ya bana göre wm nin
  Hadi canım!
 • 29-06-2020, 01:52:47
  #8
  BeycanDeveloper adlı üyeden alıntı
  Arayüzü bile çok zor ve kötü ya bana göre wm nin
  tam klasik rus işi kral, selam versen en az %5-10 komisyon, firmaların neden ödeme yöntemi olarak usdt/usdc gibi olan milyon tane stabil usd yöntemini kullanmadıklarını anlayamadım
 • 29-06-2020, 01:53:29
  #9
  trk2019 adlı üyeden alıntı
  iflas etmiş sanırım, iyi olmuş bir sürü komisyon alıyordu, yok kart ücreti, yok transfer ücreti vs. alternatif her zaman bulunur.
  Payoner piyasadaki en iyisi bence
  "Büyük ölülere matem gerekmez,fikirlerine bağlılık gerekir." M.Kemal Atatürk.