Admob ve/veya Adsense ile Geçim Sağlanabilir Mi ? - R10.net
 • 27-06-2020, 22:27:56
  #1
  Merhaba,

  Uzun zamandır bu konu ile ilgili bilgi almak istiyordum. En iyisi mi tecrübeli olan r10 arkadaşlarıma danışayım istedim. Pinterest olsun, Android uygulama olsun bu tarz projelerden güzel gelirler elde etmeyi başardım. Pinterestte spin kullanmıştım.(sorum sadece mobil uygulamalar ile ilgilidir, pinteresti kazanç sağlayabildiğimin bilgisini vermek amacıyla yazdım)

  Lakin şimdi ki düşüncelerim ise android projeler ile gelir sağlayıp ev geçindirmek. Birden fazla proje olarak da düşünebiliriz. Gelen kazançlar ile yatırım yapıp daha sistematik ve verimli projeler ile uğraşmayı da düşünüyorum. Önümde bu süre zarfında kullanabileceğim 1 sene gözüküyor. Bu süreçte sıkılsam da, bunalsam da kullanışlı projeler çıkarsam bir evin temel ihtiyaçlarını geçindirebilecek kadar gelir sağlayabilir miyim ?

  Unity gibi oyun yapabilme programlarında tecrübem yok denecek kadar az bulunuyor. Ağırlıklı olarak Android Studio tabanlı bir çok projem var. Android Studio ile istediğim bir çok projeyi yapabiliyorum. İngilizcem orta seviyede mevcut.

  Endişem ise şu yönde bulunuyor. Farzedelim ki 5 tane uygulamam var. Günlük 200-300 TL bandında kazanç getiriyor. İllegal işlere bulaşmadan kazançı artırabilir, hesabımın kapatılmasını koruyabilir miyim? Forumda çoğu kez denk geliyorum Google hesabı kapatılan kişilere. En azından tecrübeli arkadaşlardan bilgi alabilirsem, o şekilde bir yol çizebilirim.

  Bilgisini paylaşan, yardımcı olan her kişiye şimdiden teşekkür ediyorum.
  ---> Sadece Turkcell için geçerlidir. <---
 • 27-06-2020, 22:30:13
  #2
  ne zamana kadar sürer ki ev geçindirmek, ev geçindirmek değil de birikim yapıp en azından mal mülk edinmek olabilir
  MODERN&STABİL&MİNİMAL FAL UYGULAMASI MI ARIYORSUN, TIKLA BAKEM BURAYA