• 20-01-2023, 21:26:12
  #1
  Site adresi:WP DEN ULAŞIN

  Sitenin aylık getirisi: . (ilgilenilmediği taktirde). İlgilenilirse çok daha yükseklere çıkma potansiyeline sahip.

  Sitenin açılış tarihi: 4-5 Ay Önce

  Kategori / sitenin içeriği: Smm Panel

  Günlük hit sayısı:
  Domainin yaşı: 1 Ay +

  Site tüm içeriği birlikte mi satılık? Sınırlama var ise neler?: Tüm içeriği ile satılık, kimsenin bilmediği ana sağlayıcılar mevcut.

  Hosting dahil mi?: Değil

  Banlı olduğu sponsor var mı?: Yok

  Banlı olduğu arama motoru var mı?: Yok

  Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi?: Evet, hem glycon yazılım hem glycon temanın lisansının devri verilecektir.

  Yazılım lisans sonlanma zamanı: Sınırsız

  Sitenin satışında herhangi hukuki (telif hakkı v.b. bir problem var mı?: Yok

  Eklemek istediğiniz diğer detaylar ve görseller:
  Tertemiz sitedir, Uğraşamadığım için satıyorum. Aklımda belirli bir bütçe var. pmden veya wpden teklif verebilirsiniz. Da/Pa değerleri çok yüksek değil bir çalışma yapılmadığı için, sitenin ismi seo dostu ve akılda kalıcı bir isimdir. Çok rahat kitle yakalayabilirsiniz.


  Google Analystic


  İlgisizlikten düşüşte

  Site yaklaşık 4-5 aydır aktiftir. Geçenlerde hosting firmasının kapanması sebebiyle glycon a geçilmiştir 750 üye bulunmaktaydı sonrasında tekrar kuruldu logo yapıldı reklam yapıldı şuanda 169 aktif üyesi var ve siteyi kullanıyor , sitenin ABD dahil bir çok ülkeden müşterisi vardır Site kapanmadan önceki cirosu 10 bine yakındır şimdi de 15günlük ciro 2.850 TL dir. Giderekte artıyor Whatsapp dan tekliflerinizi bekliyorum. +1 (740) 247‑0945
 • 21-01-2023, 20:51:38
  #2
  Domain ve aklınızdaki fiyatı detaylı aylık gelir ve gider tablosunu son uye kayıt tarıhlerı son odeme tarıhlerı ve son logın yapan ve son olarakta son sıparıslerı pm atabilir misiniz.