• 29-12-2008, 16:34:48
  #1
  Misafir
  Arkadaşlar öss nedeniyle çok sevdiğim sitemi satıyorum. Hatta satmak istemiyorum eğer ilgilenecek birisi olursa yazın o kişiden bir miktar ücret karşılığında geri alabilirim.. Neyse satılık diye ilan açtık devamını getirelim...

  Site lost izle kelimesinde ilk sayfada bulunuyor, ben hiç seo olaylarına girmedim bu tamamen wordpressin kendi becerisidir. Günlük en az 200tekil hiti var ve günlük 20gb trafik harcıyor. Sitede yayınlanan videolar sitenin kendi alanında bulunmaktadır. Site şuan 20gb alan ve 500gb trafikli bir hosting hesabında bulunmaktadır. 6gb alanda video var ve bu ay şuana kadar 520gb dan daha fazla trafik harcadı. Alacak arkadaş ya bağlantı hızı limitli bir sunucuda yada sınırsız trafik olan bir sunucuda yayınlasın tavsiyem bu yöndedir.

  Reklamları ben oyle siteye gelişi güzel koydum, ne kadar tıklanıyor bakmıyorum bile bu nedenle sitenin geliri nedir diye sormayın gerçekten bilmiyorum. Siteye her gün en az 1 kişi üye oluyor bu sayı bazen 5-6 ya kadar çıkabiliyor.

  Sitenin temasını BLue Island temasını düzenleyerek ben ve bir arkadaşım yaptık. Site en iyi olarak Mozilla Firefoxta görüntülenmektedir.

  Sitede Akismet, Wp-ban, democrasy, all-in-one seo pack, contact form, sayfa sayac, wp-poll, post ratings ve user online eklentileri bulunmakta ve kullanılmaktadır.

  Site konusunda bir fiyat biçemiyorum benim için çok değerli, en parasız olduğum dönemde aç kalarak almıştım domainini. Bu denli benim için değerli bir siteyi ev içinde de bilgisayar tabanlı sorunlar yaşamamdan ötürü satma ya da devretme kararı aldım. Lütfen bu siteye değen teklifler yapınız. 50 Liraya verirsen alırım gibi tekliflerle gelecekseniz direk Ctrl + W tuşlarına basmanız benim için daha iyi olacaktır. Fiyat konusunda tekliflerinizi bekliyorum.

  Site domainle ve hosting hesabı ile birlikte verilecektir, tavsiyem mevcut hosting hesabıyla devam etmeniz ya da ayrı bir vps ye geçmenizdir.

  Domain isimtescilde bulunmaktadır. İsintescil hesabınıza direk aktarabilirim.

  Site adresi: TürkçeLost - Bedava Online Lost İzle
 • 30-12-2008, 21:12:51
  #3
  Misafir
  Sağolun
  Yukarıda dediğim gibi Blue Island temasını editleyerek yaptık.