Adsense onaylı netflixdizisi.com açık arttırma ile satışta - R10.net
 • 14-01-2021, 22:38:17
  #1
  Site adresi netflixdizisi.com
  Site için istenen fiyat : 2.250 TL
  Minimum artış: 50 TL
  Hemen Al Fiyatı : 3000 TL
  Sitenin aylık getirisi: Adsense 28 TL (affiliate ile çok daha fazla kazandırıyor.)
  Sitenin açılış tarihi: 6 Ağustos 2019
  Kategori, sitenin içeriği nedir: Netflix dizi film tanıtım sitesi
  Günlük hit sayısı: 400 - 800 arası
  Ziyaretçi kaynağı: ( örn: %56 Arama motorları - %26 referral - %16 direct -%2 social )
  Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 1 yıl 4 Ay - DA:9 / PA:20
  Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Evet
  Hosting dahil midir: 3 ay idare edilir.
  Banlı olduğu sponsor var mı: Hayır
  Banlı olduğu arama motoru var mı: Hayır
  Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet
  Yazılım lisans sonlanma zamanı: Wordpress
  Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Yok
  Açık arttırma bitişi : son teklif + 12 Saat

  Üzerinde çalıştığım yeni projemden dolayı siteyle hiç ilgilenemiyorum haftada 1 içerik belki girebiliyorum ve bu yüzden yeni projeme zaman ve finansman sağlamak için satıyorum. Sitenin seo ve görünümü için çok uzun süre uğraştım optimizasyonu üst düzeydedir. Şuan sitede 77 adet içerik var ve yeni içerikler dahi arama motorları tarafından hızlıca index alıp üst sıralardan sıralamaya girebiliyor. Detaylı bilgileri aşağıya bırakıyorum inceleyebilirsiniz.
  Not: Siteyi büyük bir özenle ve uzun uğraşlarla hazırladım bu yüzden benim gözümde maddi olarak en düşük fiyatı açık arttırma başlangıç fiyatıdır. Bu yüzden kesinlikle başlangıç fiyatının altında satmayı düşünmüyorum, üstünde bayağı emeğim var ve değersiz bir şekilde satılsın istemiyorum ilgilenen herkese şimdiden teşekkürler.


  Siteyle beraber pinlerini tek tek eklediğim organik olarak büyüyen 1300 adet pine sahip hesabı yanında hediye olarak vereceğim. Hesap k.adı: netflixtvshow

  AHREFS VE SEMRUSH SKORU:

  Aşağıdaki veriler son 1 aya ait verilerdir.


  ADSENSE VERİLERİ:
  Adsense yaklaşık 3 aydır aktif içerik son zamanalarda arttığı için kazanç da ona oranla artıyor. Siteye yurtdışı trafiği de var o yüzden yurtdışından gelen tıklamalardan bazen çok güzel paralar bırakabiliyor. SATIŞA ADSENSE HESABI DAHİL DEĞİLDİR ama adsense onayı çok kolay alıyor ben başvurduğumda yaklaşık 5 gün içinde onaylanmıştı başvurum.


  ANALYTICS VERİLERİ:
  IMDB ve Vikipedia'dan trafik çeken bir sitedir alan arkadaş eğer konu hakkında bilgisiz ise bunu nasıl yapacağını gösterebilirim.  SEARCH CONSOLE VERİLERİ:
  Sitenin yapısal veri ayarları ve rich snippet etiketleri özenle hazırlanmıştır ve google'da öne çıkan olarak çoğu sayfa çıkmaktadır. Aşağıda örneklerini görebilirsiniz.

 • 15-01-2021, 00:14:16
  #2
  Site çok hoşuma gidiyor, alan arkadaş iyi değerlendirirse alanın da tekel olarak ilerleyebilir. Satan kişiyi tanımıyorum, siteye geçen ay bi göz gezdirmiştim kazanç getirmesi güzel başlangıç olmuş. Hayırlı satışlar dilerim.
 • 15-01-2021, 16:02:20
  #4
  bu tür alan adlarında telif davası açılmıyor mu? benzer marka adlı domainler için çalışma yapıldıktan sonra telif davası açılırsa bütün emek boşa gitmezmi?
Yukarı