Site adresi (PM ile - lütfen meraktan sormayın)
Site için istenen fiyat (9000TL):
Sitenin açılış tarihi: 9.06.2015
Domain bitiş tarihi: 9.06.2022
Kategori, sitenin içeriği nedir: bilgi blogu
Hosting dahil midir: hayır
Banlı olduğu sponsor var mı: hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı: hayır
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: hayır

Merhaba. Binbir emekle senelerce güncel olarak makale girip hatta görsellerini bile özgün olarak eklediğimiz blog sitemiz satılık. Sebebi ilgisizlik. Maalesef iş yoğunluğumda uzun süredir ilgilenemiyorum. Satmaya da kıyamadığım için uzun süredir bekliyor.

Sitenin organik tekil hiti şuan 50-100 arası.Eskiden 4k kadar oluyordu (organik olarak)
Adsense kazancları ise an aylık itibariyle 20tl civarında, detaylı geçmişe dönük istatistik verileri aşağıda paylaştım.


Aşağıda daha detaylı analizlerde paylaştım. Yani kısaca sitenin durumunu özetlersek biraz ilgi gösterilse para basacak bir blog. Şuan çok uzun zamandır makale eklemediğim ilgilenmediğim halde hala kazanc bırakıyor.

Sitenin geçmişi hk. şu bilgiyi de vereyim,
Siteyi 2015'de tesettür blogu olarak kurup daha sonra tesettürü moda ile zikrettiğimiz için vicdanen rahatsız olup bilgi bloguna çevirdim.

Site zamanında çok popüler bir site olup ************* gibi büyük bir site kaynak göstererek makalelerimi paylaşıyordu. R10dan'da sanırım öncel ajanstı 2 kez toplu news kayıtlı haber sitelerinden backlink aldım. Sosyal imlemelerle dediğim gibi 4k organik hite çıkmıştım. 1000er 2000er kelimelik özgün makaleler site içinde çokca mevcut. Yani kısaca sitenin her noktasına büyük emekler harcandı. Hastalığı ise dediğim gibi ilgisizlik, alan kişi ilgilenerek siteyi uçurabilir. Site buna çok hazır.

bazı istatistikler:
adsense: https://prnt.sc/vkyyto
analytics : https://prnt.sc/vkynsd