Projesi Hazır Yol Arkadaşı Domain + Script - Kelepir Fiyat! - R10.net
 • 11-09-2020, 12:18:13
  #1


  YOL ARKADAŞI İLE MASRAFLARI PAYLAŞ, İŞ YAP PARA KAZAN


  Merhaba arkadaşlar, emek verip düzenlediğim, tam olarak düşüncemi web'e yansıttığım projemi maddi imkansızlıklardan dolayı satmak zorundayım.
  Aklıma gelen her özellik ve seçeneği eklemeye çalıştım. Tasarım ve kullanım olarak çok güzel olduğunu düşünüyorum.
  İyi bir reklam ve özveri ile çok iyi yerlere geleceğine inanıyorum.
  Reklam alanları olsun, blog sayfası olan yerleşim olarak iyidir.
  SEO Ayarları ve Site hızı güzeldir.

  Domain 2019 kayıtlıdır ve 2022 ye kadar NATRO kayıtlıdır.

  FİYAT : Domain + Full Backup 250TL

  Tema zaten 200TL. Domain de 3 yıllık ortalama 150TL

  Yolcusu.com olarak yol arkadaşı bulmak, masrafları paylaşarak yolculuk yapmak, pet ve eşya taşıma hizmetleri, öğrenci servisleri, etkinlikler için grup oluşturmak, kiralık araçlar ve şehrinizin taksilerini bulmak gibi en iyi fiyata en iyi yolculuk hizmetleri için ücretsiz bir platform için çalışıyoruz.

  YOL ARKADAŞI
  Yol arkadaşı ile aynı yöne giden insanları buluşturarak hem yakıt tasarrufu sağlayabilir, hem yeni dostluklar kazanabilirsiniz. Yolculuğunuz sırasında keyifli vakit geçirir, sohbet eder ve sıkılmadan yolculuğunuzu yapabilirsiniz. Daha önce tanımadığınız birinin aracına binebilirsiniz. O yüzden seçimlerinize dikkat ediniz. Biz sadece aracıyız.

  PET TAŞIMA
  Evcil dostlarınızı başka şehirlere sahiplendirmek isteyebilirsiniz. Ancak kendi aracınız ve ya vaktiniz olmayabilir. Yolcusu.com ile evcil hayvanınızı emanet edecek birini bulabilir ve beraber de yolculuk yapabilirsiniz. Bu işi yapan kurumsal firmalara ulaşabilir ve ya güvenilir kişiler bulabilirsiniz.

  EŞYA TAŞIMA
  Kargo şirketleri eşyalarınızı yüksek maliyetlere taşıyabilir. Ve ya bazı eşyalarınızı almak isteyebilir. Kırılacak eşyalarınız için güvenli bir taşıma arıyor olabilirsiniz. Aynı yöne giden bir araç ile eşyalarınızı gönderebilir, tasarruf sağlayabilirsiniz.

  ÖĞRENCİ TAŞIMA
  Çocuğunuz okula başladığında masrafları artacaktır. En uygun fiyata, güvenli öğrenci taşıma servislerini bulabilir, tasarruf sağlayabilirsiniz. Memnun olmadığınız servisi değiştirebilir, yeni servisler keşfedebilirsiniz.

  ETKİNLİĞE GİDENLER
  Spor müsabakaları, konserler, gezi ve turlar, festivaller için organizasyonlar düzenleyebilir. En iyi fiyata etkinliğe gidebilirsiniz. Oluşturulan gruplara kolayca katılabilir, yol masraflarını azaltabilirsin.

  KİRALIK ARAÇLAR
  Bayramlar ve özel günlerde kiralık araç bulmak zorlaşacaktır. Ama mutlaka bir yerde seni bekleyen bir araç olacaktır. En iyi fiyata aradığınız kiralık aracı bulup yolculuğunu yapabilirsin. Rezervasyon yaparak daha önceden aracını ayırtabilir, son güne kalmazsın. Farklı firmalardan, fiyat teklifleri alabilir en iyi tercihi yapabilirsin.

  TİCARİ TAKSİLER
  Yolculuğunu güvenilir taksiler ile yapmak isteyebilirsin. Şehirler arası ve şehir içi taksi hizmetlerini bulabilir, taksilerin sunduğu farklı hizmetlere göre en uygun taksiyi bulabilirsin. En iyi fiyatlar ile şehirler arası yolculuğunu taksi ile yapabilirsin.


  İLETİŞİM : 0555 171 2345
  E POSTA : burakond (@) gmail.com
  <3 Anne, Bebek ve Kadın Forumu (pembe.net)