Organik Gıda-Aktar Alanındaki En İyi Domain İle E-Ticaret Sitemiz Satılıktır... - R10.net
 • 10-09-2020, 22:23:53
  #1
  E-Ticaret sitemiz komple şirket olarak satılıktır(Anonim Şirketi). Toplamda 500+ çeşit stoklu ürün mevcuttur. Stoktan satış yapılmaktadır. İnternet sitemiz ideasoft altyapısını kullanmaktadır. Ayrıca App Store ve Play Store'da ios ve android uygulamalarımızda yüklüdür. Seo çalışmaları alanında uzman bir kişiye yaptırılmıştır. Aktar alanında en iyi kelime de 1. sırada çıkmaktayız. Ayrıca Google ads ve analytics hesaplarımız reklam uzmanları tarafından kurulmuş ve yönetilmiştir. Ön muhasebe için Paraşüt kullanılmaktadır. Gelen siparişler otomatik olarak buraya düşmektedir. Son olarak 80.000 takipçili instagram hesabı mevcuttur(Başka birinden satın alınmıştır.).

  Tüm pazaryerlerinde mağazalarımız vardır. (Entegrasyon yazılımı:Stockmount)
  * Trendyol (entegrasyon ile bağlı)
  * Hepsiburada (entegrasyon ile bağlı - entegrasyon ile ürün aktarımı sıfırdan yapılıyor)
  * N11 (entegrasyon ile bağlı)
  * Gittigidiyor (Entegrasyon ile bağlı değildir-Bağlanabilir)
  * Epttavm (entegrasyon ile bağlı)
  * Amazon (Entegrasyon bağlanmadı ve ürünler aktarılmadı)


  Eğer emek verilirse Türkiye'nin 1 numaralı aktarı olma potansiyeli vardır. Bizim başlangıç amacımız aktar alanında bir pazaryeri kurmaktı. Tabi ilk etapta şuanki eticaret yapısıyla başlamalıydık. Mevcut diğer şirketimizdeki işler dolayısıyla ilgilenemiyoruz. Bu nedenle satma kararı aldık. Sormak istediğiniz sorular varsa özel mesaj olarak iletebilirsiniz. Lütfen ciddi ve satın alma potansiyeli olan kişiler iletişime geçsinler. Teşekkürler.

  E-Ticaret Sitesi + Şirket + Ürünler + Mobil Uygulamalar + Sosyal Medya + Entegrasyon Yazılımı ve Entegrasyonlar + Pazaryeri Hesapları
  Fiyat: 300.000+ TL - Bu miktarın üstü özel mesaj olarak iletilecektir. Yazılan fiyat kadar bütçesi olmayanlarda yazabilir. Üzerine konuşulur...
  Not: Sadece Domain 100-150.000 TL Eder.

  Sadece E-ticaret Sitemiz Son 1 Sene Sipariş İstatistikleri(660 Adet Sipariş):
  Google Analytics Son 7 Gün Ziyaretçi İstatistikleri:  Google Analytics Son 7 Gün Ziyaretçi Kaynağı:  Alan Adı Ahrefs Değerleri:

  Profesyonel Sıralama Takip ve Analiz Aracı Serplink.com Çok Yakında! - Aykut Erdoğan