Tok Satıcıdan | Alanında Markalaşmış Android Apk Sitesi - R10.net
 • 26-06-2020, 03:08:05
  #1
  Sitenin aylık getirisi: Şuanda 1500 TL - Düzenli ilgilendiğimiz de 6000 TL ye kadar para bırakmaktaydı.
  Sitenin açılış tarihi: 2016-08-11
  Kategori, sitenin içeriği nedir: Apk Oyun ve Uygulama İndirme Sitesi
  Günlük hit sayısı: Güncel Minimum 5k - Son birkaç ay ilgilenilmediği için yoğun bir düşüş söz konusu. Detaylar için aşağıya bakınız.
  Ziyaretçi kaynağı: %80 Google | Youtube %10 | Direkt %10
  Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 4 YIL - Pagerank 30
  Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: domain içerisinde bulunan her şey satılıktır.
  Hosting dahil midir: Hayır
  Banlı olduğu sponsor var mı: Hayır
  Banlı olduğu arama motoru var mı: Hayır
  Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: birtema firmasının lisansı bulunmaktadır.
  Yazılım lisans sonlanma zamanı: Yok
  Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Güncel bir durumu yok.

  27.06.2020 - 04.00 Güncelleme


  Eşiniz, dostunuz, arkadaşınız için aracılık yapmayın lütfen. Kendiniz satın almayı düşünüyorsanız iletişime geçin. Forum dışındaki insanlarla ticaretim olmaz.
  Önce bilgi alıp sonra işine gelince arkadaşım foruma üye değil no verin iletişime geçsin ayağındaki arkadaşlar uzak dursunlar.
  Sonra yönlendirdiği kişi ile problem yaşadığımızda veya bizi dolandırmaya çalıştığında bizim bir ilgimiz yok diyerek aradan çekiliyorlar. Dünkü çocuk değiliz birbirimizi kırmayalım.

  Bilgi alıp daha sonra geri dönüş zahmetinde bulunmayan arkadaşları da kınıyorum. Rahat 20 kişiye mesaj attım 2 kişi geri cevap yazıp almamak için sebep belirtiler.
  Zahmet olacak ama size zaman ayırıp mesajınızı cevaplıyorsam sizde aynı zahmete girerek bana iyi kötü bir geri dönüş yapın. Meraklı melahatlar yazmasın diyince biz suçlu oluyoruz sonra.

  Direkt numara isteyen ve muhabbeti forum dışına taşımaya çalışan arkadaşlar içinde şunu söylemek isterim: Günde 12 saat bilgisayar başında sayılırım. Telefonu da arama yapmak dışında kolay kolay elime almam.
  R10 un bize sağladığı bir chat sistemi zaten var. Buradan değilde 2. mesajınızda niye direkt whatsappa geçmek istediğinizi anlamıyorum.

  İlanımı 24 saat sonra pasif hale getireceğim. Konuyu okuyan ve zaman ayıran arkadaşlara teşekkür ederim.

  Merhaba, sektörünün markalaşmış isimlerinden biri olan indir go.club adlı apk oyun indirme sitemizi satışa çıkartıyoruz. Satış amacımızda herhangi bir kötü sebep yoktur. Yaklaşık 10 yıldır sadece oyun, program vb gibi içeriklerin paylaşımı yaptığımız siteler işlettik. Bu sürede sürekli aynı rutinde çalışmak bizi çok bunalttı. Bir süredir de bu sitemiz ile yeterince ilgilenemedik ve değer kaybı yaşadık. Son bir iki haftadır tekrar ilgilenmeye başladık ama ne yazık ki içimizden gelmeyince yaptığımız işin bir kıymeti olmuyor. Bu yüzden biraz kendimize zaman ayırmak için bu sitemizi satışa çıkarmayı doğru gördük.

  Tema alınıp kurulan bir site değildir. İlk zamanlar blogger kullanılmış daha sonra birmedya teması ile wordpress e taşınmıştır. Birmedya teması üzerinde çeşitli düzenlemeler ve geliştirmeler yapılmıştır. Backlink başta olmak üzere seo çalışmaları gerçekleştirilmiştir. Alan kişinin düzenli içerik girmesi ile tekrar eski performansına kavuşması çok muhtemeldir

  İstediğimiz fiyat : 10 000 TL'dir. ( Pazarlık payı bulunmaktadır ama ölü fiyat verip birbirimizin zamanını çalmayalım lütfen.)

  Satın alan kişiye site ve mobil uygulama devredilecektir. İçerik aldığımız güvenilir kaynaklar hakkında bilgi verilecektir.

  Neden bu fiyat, bu bu kadar eder mi, bunun değeri gibi ürünün fiyatını düşürmek amaçlı sorulara cevap vermeyeceğim. Satış kuralları dahilinde ürünümü ister 1 e ister 1000000 e satarım.

  Diğer konularda gördüğümden yola çıkarak sırf merakını gidermek amaçlı sitenin hit ve içeriği hakkında soru soran arkadaşlara hakkım helal değildir. Lütfen sadece ciddi anlamda düşünüyorsanız iletişime geçin. İletişim için pm atabilirsiniz.

  Eksik veya hatalı bir şey yazdı isem affola. İyi forumlar

  Site aylık kazancında düzenleme : Tanıtım yazıları, özel reklam kampanyaları ve sadece bize özel olan kendi geliştirdiğimiz birkaç reklam modelinden gelen kazançları bu iş modellerini paylaşmak istemediğim için en üst fiyattan hesaplayıp sitenin aylık kazancını 500 lira düşürerek güncelleme gerçekleştirdim. Geç saatte konuyu açtığım için gözümden kaçmış. Özür dilerim.
 • 26-06-2020, 03:10:35
  #2
  kolay gelsin hayırlı satışlar ALLAH gönlünüze göre versin alana hayırlı olsun şimdiden
 • 26-06-2020, 03:43:03
  #3
  Fys adlı üyeden alıntı
  kolay gelsin hayırlı satışlar ALLAH gönlünüze göre versin alana hayırlı olsun şimdiden
  Teşekkür ederim hocam.
 • 26-06-2020, 09:44:17
  #5
  kazanç adsense den mi son 6 ay google analytics ve search console verileri ile birlikte detaylı pm alabilirmiyim
  Kadın Ağırlıklı Aktüel Ürünler Sayfasından Reklam Fırsatı //// Google News Kaydı 100 TL
 • 26-06-2020, 13:16:31
  #7
  indirgo.club web sitesi birmedya temamızı kullanmaktadır, web sitesini devralan kişi tema ile alakalı sorularını ya da anlamadığı noktaları destek sistemimiz üzerinden temayı ücretsiz olarak üzerine devraldıktan sonra bizlere yöneltebilirler.

  Güzel bir proje çıkardınız. Emeğinize sağlık, hayırlı işler.

 • 26-06-2020, 20:45:30
  #8
  gelir modeli adsense değil sanırım kendinize özel gelir modelinizi biraz açıklar mısınız?
 • 26-06-2020, 22:03:15
  #9
  guttsay adlı üyeden alıntı
  gelir modeli adsense değil sanırım kendinize özel gelir modelinizi biraz açıklar mısınız?
  Adsense ve indirme siteleri birbirinden çok uzak kavramlar hocam. Sitenin başlıca gelir modelleri mobil reklamlar, sahte indirme butonları, push reklamlar, popup reklamlardır. Bunların dışında sitemizin güçlü bir takipci kitlesi mevcuttur. Hitimizin yarısı sabit bizimle bütünleşmiş ve abi kardeş ilişkisi kurmuş olduğumuz ziyaretçilerden geliyor. Bu kitleyi kullanarak çeşitli kazançlar elde edebilirsiniz. ( Referans üyelik kayıtları mesala ) Konuda son olarak belirttiğimiz bize özel reklam modelleri ara dönemlerde yaptığımız bazı kesimler tarafından etik olarak kabul edilmeyen reklamlar ve kitleyi yönlendirmeye yönelik yaptığımız çalışmalardır. Bu çalışmaları paylaşmak istemediğim için 500 tl kazançtan düştüm.